Přejít na obsah

AP/Router Asus WL-500


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

prosím ještě o info (asi tjk bude vědět) jak je to s tím neveřejným ip a tím usb storage , jde mi o to aby to ftp normálně fungovalo, co myslíte ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IP - standardne mas neverejnou IP adresu a proxy karnevalu ti prideluje verejnou sdilenou IP, za kilcomesicne je verejna - zalezi k cemu net pouzivas

USB - storage = klicenka ?, melo by to fungovat - ale ja jsem nezkousel

podle mne je lepsi externi box na disk cca 1.300 + disk (na tuto variantu se chystam), nebo rovnou externi disk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IP - standardne mas neverejnou IP adresu a proxy karnevalu ti prideluje verejnou sdilenou IP, za kilcomesicne je verejna - zalezi k cemu net pouzivas

USB - storage = klicenka ?, melo by to fungovat - ale ja jsem nezkousel

podle mne je lepsi externi box na disk cca 1.300 + disk (na tuto variantu se chystam), nebo rovnou externi disk

 

No mám obavu, že to nebude fungovat jak si myslíš. USB rozhraní na modemu je určitě jako slave a slouží k připojení k PC (kam nahráváš drivery). To jako kdyby jsi chtěl do USB portu připojit USB tiskárnu a mít z toho síťovou :D .Tak to bohužel nefinguje. Za modem musí přijít zařízení kterému musíš přiřadit IP. Modem funguje jako bridge.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IP - standardne mas neverejnou IP adresu a proxy karnevalu ti prideluje verejnou sdilenou IP, za kilcomesicne je verejna - zalezi k cemu net pouzivas

USB - storage = klicenka ?, melo by to fungovat - ale ja jsem nezkousel

podle mne je lepsi externi box na disk cca 1.300 + disk (na tuto variantu se chystam), nebo rovnou externi disk

díky , hele ale mě jde o hluk (ticho) a ta kličenka je v poho, disky se točí a hučí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

No ono ma oboje svoje pro a proti, zalezi na co to chces. Dneska jsem koukal na gigovou klicenku za 3k5 bez dane, ale za ty prachy mam prakticky svuj 200 gigovej disk, takze je to fakt diskutabilni ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono ma oboje svoje pro a proti, zalezi na co to chces. Dneska jsem koukal na gigovou klicenku za 3k5 bez dane, ale za ty prachy mam prakticky svuj 200 gigovej disk, takze je to fakt diskutabilni ...

jasný no , kdyby mě šlo o kapacitu tak fatk nebudu kupovat 5GB klíčenku :-)

 

za týden mi tento skvost přijde už se těším :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jednou jsem ti napsal:

Opravdu ti to nebude fungovat jak si myslíš. USB rozhraní na modemu je slave a slouží k připojení k PC (do kterého musíš nahráváš drivery). To jako kdyby jsi chtěl do USB portu připojit USB tiskárnu a mít z toho síťovou tiskárnu. Tak to bohužel opravdu nefunguje.

Za modem musí přijít zařízení kterému musíš přiřadit IP adresu. Modem funguje jako bridge.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď nechápu, píšeš o připojování do modemu, ale já mluvím o tom asus routeru - ale možná ses přepsal

 

pokud ne tak , proč to o tom asus všude píšou ? Dyť to má i v nastavení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pohoda - hlavně že si rozumíme, v pondělí by mi měl už přijít , napíchnu ho na modem a pak pojedu bezdrátově přes noťas a desktop jupí - konečně budu mít své vlastní ftp :-)

Hele myslíš, že:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...