Přejít na obsah

Nový firmware pro STB Handan


Návštěvník pavelp

Doporučené příspěvky

Návštěvník Groveer

No a že teď všichni budou psát že maj jen 90% úroveň,tak třeba já mám u každýho kánálu úplně jinou úroveň..třeba Nova a česká kanály maj kolem 95% a třeba Joj má 40%..jsou docela velký rozdíly mezi jednotlivejma kanálama:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdily v urovni mezi jednotlivymi digitalnimi multiplexy jsou obvykle zpusobeny nejakym vadnym rozbocovacem za ucastnickou zasuvkou, nebo kabelem, ktery treba vede k TV do vedlejsiho pokoje, ale neni zastrcen do TV prijimace. Zkus zastrcit kabel od STB rovnou do ucastnicke zasuvky bez ruznych rozbocovacu a propojeni do jinych pristroju a zkus to znova. Pokud je uroven na jednom muxu 40% a na ostatnich 95%, hledej nejakou chybu nejspis v kabelazi doma za ucastnickou zasuvkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak teď jsem přišel domu, přepínám programy a najednou na mě vyskočila hláška jestli chci Aktualizovat. Přepnul jsem na "ANO" . Objevila se modrá obrazovka s textem "Načítám novou verzi SW", utíkaly procenta 0 - 100%. Pak se STB restartoval a vše fungovalo jako dříve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do STB mi přišla zpráva, že je nový FW a podrobné informace o jeho novinkách na www.karneval.cz/digital . Opravdu to tam popisují, ale úplně dole :-D

 

Novinky...

 

29.8.2006 byly provedeny některé malé, ale věříme, že příjemné úpravy software digitální přijímače Handan.

1. Při prohlížení EPG již lze listovat mezi programy bez jejich automatického přepínání, podrobné informace se zobrazí stisknutím "i". K přepnutí na požadovaný program dojde až stisknutím "OK" (doposud aktivovalo podrobné informace).

EPG již navíc podporuje dlouhé texty.

2. Oprava funkce Videočasovače: přijímač se automaticky vrátí do původního stavu, tj. pokud byl STB vypnutý, opět se vypne, pokud byl zapnutý dojde pouze k přepnutí programu.

3. Drobná vychytávka, při třetím stisknutí "i" se v menu objevuje úroveň a kvalita signálu.

4. Při instalaci je zrušena možnost nastavení v "Nastavení místního času" - čas se automatický nastaví z odbavovacího systému (např. při každé změně letního a zimního času.

5. Je také zrušena nutnost zadávání "Ano" při aktualizaci systémových tabulek...

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron

Od aktualizace zmineneho FW mam problem s automat. prepnutim TV (16:9) na rezim 16:9, pokud je stanici vysilan. Drive se obraz trochu zaklepal a naskocil plny 16:9, nyni se bud "zaklepe" a obraz zustane 4:3, ale oriznuty (logo castecne pryc), nebo cely, aale anamorficky komprimovan a neroztazeny na celou 16:9 obrazovku. Rucne to pote prepnout jde. Nejsem si jisty, zda to neni problemem s TV (kterou jsem jiz zkousel i HW vypnout), ale je podivna ta casova shoda s upgradem STB.

Je mozne, ze STB muze odesilat pro prepnuti na 16:9 nejaky vadny povel, ktery TV nedokaze rozumne interpretovat ? Detekce a prepnuti do 16:9 napr. z DVD funguje bez problemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...