Přejít na obsah

Žádný modul CI


Návštěvník Ondrojd

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ondrojd

Dobrý den, dneska sem se pokusil naladit UPC TV. Kartičku sem zasunul podle návodu, stavil frekvenci atd. Našlo mi to spoustu kanálů jak placených tak i neplacených. Televizi sem nechal běžet na neplaceném kanálu a čekal ty dvě hodiny, aby se mi spustily i placené kanály. Již je to pět hodin a stále nic. Když zapnu třeba HBO tak mi to píše Žádný modul CI. Co mám prosím vás dělat? Děkuji předem za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k
 

Dobrý den, dneska sem se pokusil naladit UPC TV. Kartičku sem zasunul podle návodu, stavil frekvenci atd. Našlo mi to spoustu kanálů jak placených tak i neplacených. Televizi sem nechal běžet na neplaceném kanálu a čekal ty dvě hodiny, aby se mi spustily i placené kanály. Již je to pět hodin a stále nic. Když zapnu třeba HBO tak mi to píše Žádný modul CI. Co mám prosím vás dělat? Děkuji předem za odpověď

 

Zkusil bych se přihlásit na svůj účet v https://my.upc.cz/. Je tam položka Obnovení programové nabídky  Třeba to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondrojd
 

Obnovení nabídky nepomůže, když televize nedetekuje CA modul. Je vložen správně? Není obráceně? A karta je také vložena správně?

Ano je. Zadal sem frekvenci 658.000MHz, QAM 64, 6900 KS/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondrojd

Tak jsem zjistil, že AMX jede dobře, ale třeba HBO ne a Eurosport jde, ale zas něco dalšího ne. Nevíte jak udělat aby ve šlo? Máme Sharp tv a víc už mě nenapadá co by k tomu bylo potřeba. Děkuji předem za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...