Přejít na obsah

doba startu SA700


Návštěvník ppmr

Doporučené příspěvky

Návštěvník ppmr

Prosím o radu, jak dlouho čekat, když box zobrazuje na TV Čekejte prosím..., na boxu běží několik minut "had". Po několika minutách TV zhasne, to už ho pak vypnu/zapnu (napájení).

Jaký vliv může mít nekvalitní signál, třeba silné rušení, na start boxu?

Pokus o start bez antény mi skončil tuším E106 na boxu.

Nova HD, Prima HD (všechny 3? v mpx 13, Opava) se sekají, někdy ani nenaběhnou, např. Nova Cinema HD bez potíží, bývá nějaké specifické rušení na 738 MHz?

O kolik rychleji nabíhá SA900?

Jaký je příkon standby SA700 a SA900?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spotřeba KAONu KCF-SA700PCO PVR HDD USB READY je přibližně stejná jako KAONu KCF-SA900PCO PVR HDD USB READY a to okolo 15W (+/-). Nezpozoroval jsem, že by nabíhání Kaonu KCF-SA900PCO atd. bylo znatelně rychlejší jak nabíhání sedmistovky. Ale jedná se jen o subjektivní hodnocení.

Na 738MHz vysílá DVB-T a jestli kostičkují Nova HD, Nova Sport 1 HD a Prima HD, značí to zarušení dané frekvence. Je otázkou, co přesně to rušení způsobuje. Jestliže máte doma jiný kabel na propojení boxu se zásuvkou UPC, zkuste ho vyměnit (čím kratší, tím lepší). Když to stále bude konstičkovat, jediné řešení je zavolat na UPC a objednat si servis. Zapnutí boxu z úplného vypnutí by mělo trvat do minuty v případě, že neprobíhá upgrade firmware. Proveďte tovární nastavení boxu.

Citovat

Odpojte STB od napájení

Zapojte jej zpět do elektrické sítě

Jakmile se na předním panelů objeví bootovací animace (tzv. „had"), zmáčknete INFO (modré) tlačítko na dálkovém ovládací a držte jej, dokud se nezobrazí diagnostická obrazovka (může trvat až cca 20 sekund)

Šipkou doprava přejdete na záložku UPDATE

Šipkou dolů najeďte na položku FACTORY RESET

Stiskněte OK a vedle FACTORY RESET se zobrazí žlutý nápis CANCEL na modrém pozadí

Stiskněte tlačítko OK ještě jednou a písmenko C ve slově CANCEL se podtrhne

Stisknutím tlačítka VOL+ změňte CANCEL na PROCEED

Stiskněte znovu OK a nápis PROCEED zmizí (v závislosti na verzi SW v boxu se po tomto kroku může box restartovat a pro dokončení postupu bude potřeba znovu vstoupit do diagnostiky během bootování boxu pomocí modrého tlačítka info. S tím rozdílem, že jej mačkáte jakmile odsouhlasíte zemi – Česká republika

Šipkou doprava přejdete na záložku UPDATE

Šipkou dolů najeďte na položku RESET MINFS VERSION

Stiskněte OK a vedle RESET MINFS VERSION se zobrazí žlutý nápis CANCEL na modrém pozadí

Stiskněte tlačítko OK ještě jednou a písmenko C ve slově CANCEL se podtrhne

Stisknutím tlačítka VOL+ změňte CANCEL na PROCEED

Stiskněte znovu OK a nápis PROCEED zmizí

Pomoci šipky nahoru najeďte na položku RESTART DOWNLOAD a potvrďte stisknutím tlačítka OK

Zmáčkněte tlačítko EXIT a zařízení se restartuje a po restartu začne proces stahování posledního software

 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám KAON 900 a tvrzení o startu za minutu se mi nezdálo, tak jsem si to stopnul. Pokud používáte ECO mód (což byste měl, pokud vám jde o spotřebu, viz dále), tak start do okamžiku, kdy se objevuje otravný dotaz, zda nechci náhodou ECO mód vypnout, trvá okolo 90s, ale z toho dotazu nejde hned vyskočit, STB je ještě nějakou dobu poněkud zatuhlý, takže reálně počítejte minimálně 1:50, než lze sledovat program.

Ohledně spotřeby jsem tu několikrát četl, že má spotřebu spíš 20-25W než 15, ale to není tak velký rozdíl. Pokud vám jde o spotřebu,. tak byste měl vědět, že pokud používáte mód "rychlý start", tak STB i ve vypnutém stavu žere jen o několik málo wattů méně, než když je zapnutý, takže jej v podstatě nemá cenu vypínat.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...