Přejít na obsah

Bzučí mě zvuk u televize po zapojeni digi boxu od karnevalu


Návštěvník immortal

Doporučené příspěvky

Návštěvník mifr

Přesně tak a vyřeší to určitě onen izolátor - takový "váleček" od firmy Jašek, který prostě lehce našroubuješ úplně na samotný konec kabelu - tedy izolátor bude zapojen přímo do konkrétního přřístroje (VCR, TV, LCD,..) a máš po brumu a jistě i jiném rušení! Já jsem za váleček kdysi dal technikovi 100 Kč a naprosto mi tento malý zázrak vyřešil brum v celém přijímacím řetězci a to mám propojen i počítač, kde brumy a podobné neřády bývají často problémem. Izolátor od Jaška = křišťálový zvuk všude a to není reklama 8):wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak a vyřeší to určitě onen izolátor - takový "váleček" od firmy Jašek, který prostě lehce našroubuješ úplně na samotný konec kabelu - tedy izolátor bude zapojen přímo do konkrétního přřístroje (VCR, TV, LCD,..) a máš po brumu a jistě i jiném rušení! Já jsem za váleček kdysi dal technikovi 100 Kč a naprosto mi tento malý zázrak vyřešil brum v celém přijímacím řetězci a to mám propojen i počítač, kde brumy a podobné neřády bývají často problémem. Izolátor od Jaška = křišťálový zvuk všude a to není reklama 8):wink:

 

... a kde se da ten izolator sehnat? Me by se to hodilo, protoze nemuzu kvuliva toho huceni poslouchat zvuk z PC. Dik za radu, j.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mifr

Tak jsem po chvilce googlování našel alternativu za "Jaška", který už asi ani jako firma neexistuje. Nevím a ten izolátor už mám taky docela pár let, ale to je JEDNO a tohle je naprosto totožné parametry (jen né tou moji cenou :roll: ), ale časy se holt mění..

 

POZOR: Tuto firmu sem dávám je pro NÁZORNOU UKÁZKU a NÁZVY odkazovaných dílů a KOUPIT si to každý může ve svém bližším obchodě !! Akorát se divím, že se k problému staví pan Karneval zády a SÁM izolátor nenabídne !!?? Mno, asi se časy vážně mění..Karnevale, Karnevale! :roll:

 

Doufám, že to pomůže ! :wink:

 

 

Galvanický oddělovač Toner XTI-1G

http://www.omko.cz/?kod=ALXTI1G

 

Redukce F-zdířka IEC-konektor

http://www.omko.cz/?kod=KNFIZB

 

a kdyby bylo třeba, tak existuje i zdířka

Redukce F-zdířka IEC-zdířka

http://www.omko.cz/?kod=KNFIZA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Před všemi dalšími kroky nejdříve zkontrolovat rovnováhu hlasitosti televize a set-top boxu. Hučení může přestat pouhým ztlumením televize a další regulací pouze set-top boxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před všemi dalšími kroky nejdříve zkontrolovat rovnováhu hlasitosti televize a set-top boxu. Hučení může přestat pouhým ztlumením televize a další regulací pouze set-top boxu.

Já měl u Karnevalu to samé a pomohl galvanický oddělovač. Nicméně, od roku 2006 uplynulo 9 let (Bože, ten čas letí), Karneval už dávno neexistuje (byl požrán UPC), galvanický oddělovač už dlouho nemusím používat (mám ho v šuplíku v mém PC/TV domácím skladě), ten tazatel pravděpodobně už ani u kabelovky není a dost možná má na střeše satelit a je vysmátej.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...