Přejít na obsah

jak na radia


Návštěvník Pockmat

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pockmat

Zdravim, chtel bych se zeptat, jak mam do PC do TV karty, ktera ma i FM tuner zapojit kabel z tv zastrcky? Kdyz jsem to i tak nejak zapojil, tak mne zadne radio neslo naladit. Mame po byte natazeny tv rozvod, ale jen koaxalni kabel pro tv. Musel by byt i zvlast kabel pro FM, nebo to je vse v jednom? Diky za pomoc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, chtel bych se zeptat, jak mam do PC do TV karty, ktera ma i FM tuner zapojit kabel z tv zastrcky? Kdyz jsem to i tak nejak zapojil, tak mne zadne radio neslo naladit. Mame po byte natazeny tv rozvod, ale jen koaxalni kabel pro tv. Musel by byt i zvlast kabel pro FM, nebo to je vse v jednom? Diky za pomoc!

 

:shock::shock::shock:

 

pokud teda máš TV přípojku+službu od karnevalu, tam máš první zásuvku se dvěma (třema konektorama). Jedna je na TV a druhá je na Rádio. Kabel do rádia je otočenej TV kabel.

Pak existuje starší typ zásuvky - šroubovací.

Jinak netuším, co máš za problém, je to pouze o kabelu z krabice do FM tuneru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro prijem radii nelze pouzit rozvod pro TV, protoze v koncove anteni zasuvce jsou tyto signaly rozbocene a vyvedene do dvou vyvodu - TV a Radio, takze v TV vyvodu jsou frekvence na kterych vysilaji radiostanice odfiltrovane.

Musis pouzit zvlast koax, ktery zapojis do vyvodu pro Radia.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pockmat

Vy jste me spatne pochopili. My mame po baraku u kazdeho bytu koax, na kterym je signal od Karnevalu. Na ten koax mame pripojeny svuj, ktery je rozveden po bytu. V zasuvkach pro tv je zapojena jen tv, radio neni. Kdyz jsem zkousel napojit radio kabel ke koaxu, tak jsem nic nechytil. Moje puvodni otazka taky byla, jestli Karneval pousti radio a tv po 1 kabelu, nebo je nejaky zvlast... ?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běžně se do bytů přivádí jedním koaxem všechno / TV, rádio, data, digitál/.V první zásuvce se dělí Tv a rádio, případně data... Ty pak se v bytě rozvádí a zpracovávají odděleně každý jiným kabelem.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jarada

no, to je prave na nic, to je tim ze je prvni zasuvka koncova a pak se z ni musi tahat radio zvlast... dam pul kralovstvi kdo mi ukaze prubeznou zasuvku pro karneval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

no nevim, my mame na kabelu jeden prastary rozbocovac od karnevalu a vyvody nejsou nijak oznaceny a na obou jde vsechno (tv, radia, net)

a tenhle starej rozbocovac je nejkvalitnejsi co jsem kdy videl protoze nechyta vubec zadny ruceni, kdyz ho vymenim za jakykoliv jiny tak na jedne tv je sum a slabe duchy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pockmat

No jo, ale my nemame prvni zasuvku a z te tazeny zvlast veci... Mame ti primo po byte jeden koax napojeny primo na ten od Karnevalu. Ja mam az v pokoji zasuvku, kde zdirka pro datovy kabel... Taky se karnevalak kvuli tomu rozciloval, ale kdyz jsme delali rekonstrukci bytu, nikdo netusil, ze neco podobnyho tady bude. Nemate teda nejakou radu, jak to mam udelat, aby mne jelo to blby radio?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...