July 9, 2025Jul 9 O2 a T-Mobile má mizernou síť. Neschopnost spustit 5G a 5G+ třeba zde Krucemburk (1569 obyvatel HB),pro Vojnův Městec (714 obyvatel ZR) a Studnice (455 obyvatel CR) + další na Rekreační nádrži Řeka před 1/2 června na tradiční Dračí lodě. Jak už citoval. 5G+ (SA) tady v Čechách a na Moravě nebude. Jsou to jen marketingový kecy. Stejně tak Vodafone. Ten jeznoznačně rozšiřování sítě odmítl. Tečka Tak,že Bezdrátový Internet všichni tři ukončily. A první z nich ani ten přenosný předělávat,upravovat nebude. Vodafone už zabalil. Zbytečný nákup kmitočtů od PODY. Bez kabelu Naplno 5G Premium 5G - - Krucemburk
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.