Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Vodafone Techforum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Odesláno

V poslední době (něco přes rok) se nám děje na mnoha číslech tento nešvar, který jsme postupně vysledovali a zjistili pravděpodobnou příčinu. Při zapnutém WiFi (ne u všech sítí) a současně zapnutém VoLTE (v telefonech podle verze androidu a výrobce různě pod označením Volání přes síť 4G, vylepšení volání, VoLTE apod.) nefunguje doručování SMS - SMS nepřijdou ovšem odesílateli se jeví jako odeslané. Vznikají z toho velmi trapné situace. Někdy to zlobí také při zapnutém mobilním internetu pokud je horší signál. Nejde o problém s RCSchat, ten byl vždy vypnutý. A nezávisí to na konkrétním modelu telefonu, jde to napříč všemi značkami. Namátkovou zkouškou výměny sim karet v několika telefonech za T-mobile a O2 SIM jsme zjistili, že se to děje pouze u Vodafone. Máte někdo obdobnou zkušenost případně nějaké chytřejší řešení než povypínat funkci VoLTE - Volání přes síť 4G na telefonech?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha
Odesláno
  • Centrum péče

@plavDobré odpoledne, s podobnými potížemi se nesetkáváme, určitě to není nic obvyklého. Pokud nedošlo k doručení SMS, můžeme to prověřit na základě konkrétních příkladů (měly by být čerstvé). Podrobnosti nám můžete poslat přes https://tam.je/forum nebo můžete zavolat na *77. 

  • Super Fibre
  • Extra
  • ALLinONE
  • Vodafone TV app Samsung
  • Pardubice
Odesláno

Co se týká vypnutí VoLTE a VoWiFi, tak každý telefon to má jinak, ale většina má možnost tyto funkce vypnout v nastavení SIM/sítě.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

Právě prohlíží tuto stránku 0

  • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.