May 31May 31 Author https://www.vodafone.cz/cenove-zvyhodneni/Podmínky poskytování zákonného cenového zvýhodnění Premium+, DSL 100 sLimitem S Extra, BezLimitu XL Extra ALLinONE Vodafone Station WiFi 6, Vodafone TV app, Vodafone TV Play box, Zyxel VMG8623 Telefon 30, Apple TV Praha, Nová Ves
May 31May 31 Pro koho jsou tyhle reklamy? Pro náhodné kolemjdoucí asi těžko a ostatní zdejší pardálové mají retenční ceny. Nebo je tu snad někdo, kdo platí ceníkové oficiální ceny?Ten by měl být z fóra vyloučen.😁 Super Basic Základní, Sport Vodafone Station WiFi 6, Vodafone TV 3 box Teplice
May 31May 31 tak to je snad hlavně pro zajímavost a pro ten kontrast - vedle ve zkušenostech s retenčním oddělením se píše o bez limitu xl za 340 a důchodcům nabízejí bez limitu l extra za 640 - z toho vyplývá, že vodafone by těm důchodcům moh klidně ještě trochu zlevnit 🤔 asi ne úplně na těch 340, ale platit přes 640 za mobilní služby s rychlostí omezenou na 20 Mb/s je přece jenom hodně Fibre 2000 sLimitem S Extra ALLinONE Vodafone TV app Asus RT-BE88U, XGS-PON ONU stick Praha Kobylisy
May 31May 31 Author Ale pro lidi z nízkými příjmy je fix internet 250 za 99 Kč, viz poslední screen Premium+, DSL 100 sLimitem S Extra, BezLimitu XL Extra ALLinONE Vodafone Station WiFi 6, Vodafone TV app, Vodafone TV Play box, Zyxel VMG8623 Telefon 30, Apple TV Praha, Nová Ves
June 3Jun 3 Jenom pro zajímavost - tzv. "příspěvek na živobytí" už neexistuje. Slevy u ZTP naprosto chápu, žádný problém. Pokud jsou důchodci slabá sociální skupina tak budiž.No a těm na dávkách musíme dát zvýhodněný přístup na socky, aby mohli postovat a psát do diskuzí :-) Super - ALLinONE Vodafone Station WiFi 5 One Net Praha Žižkov
June 3Jun 3 Máte na mysli příspěvek na péči asi. Ten má čtyři stupně, takže by bylo vhodné napsat , co vlastně platí. ZTP, respektive ZTP/P není o penězích.... Premium - - Vodafone Station Fibre Praha
June 3Jun 3 před 5 hodinami, Myjak napsal:Máte na mysli příspěvek na péči asi. Ten má čtyři stupně, takže by bylo vhodné napsat , co vlastně platí. ZTP, respektive ZTP/P není o penězích....S žádným stupněm ZTP problém fakt nemám, stejně jako s důchodcema.před 5 hodinami, dad18 napsal:Za nás "socky" ti Míšo děkuji za tvůj zájem o nás a že i díky tobě i já mám zvýhodněný přístup na socky, abych mohl postovat a psát do diskuzí a poznávat skvělé a milé lidičky. brum brumTo vysvětluje, proč si tady furt. Btw, jsem důchodce, brum, brum. Super - ALLinONE Vodafone Station WiFi 5 One Net Praha Žižkov
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.