Přejít na obsah

OneNumber (eSIM); eSIM tel. a SIM karta notebooku


Doporučené příspěvky

Dobrý den,

SIM kartu mám v notebooku (nepodporuje eSIM) a eSIM mám v telefonu.  Pokud v notebooku používám SIM kartu a jsem připojený k internetu nedá se mi na telefon dovolat. Až když to vypnu tak se mi dá dovolat. Dá se to změnit aby eSIM měl prioritu před SIM kartou, tedy aby se mi šlo vždy dovolat i na úkor odpojení od internetu na notebooku?

 

PS: Nevím jestli tato informace pomůže. Při generování eSIM jsem měl v OneNumber možnost vybrat generovat pro tablet (byla ještě možnost pro hodinky)

  • Start
  • Premium 5G
  • -
  • -
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Pěkný den, 

na eSIM v tomto případě máte OneNumber = sekundární číslo. Není úplně vhodné mít toto číslo v mobilním telefonu "jako hlavní", protože na OneNumberu nejsou k dispozici všechny funkce (například platby třetím stranám, roaming...). Popisujeme to na https://www.vodafone.cz/pece/tarify-sluzby/vodafone-onenumber/onenumber-fungovani-volani/.

Jinak by ale nemělo nic bránit tomu, abyste byl na příjmu na telefonu, i když je druhá SIM v notebooku. Takže pokud nenajdete příčinu na odkazu výše, klidně nám zkuste napsat přes https://tam.je/forum s konkrétním příkladem a popisem situace (jaká SIM je v jakém zařízení).

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Dobrý den, @Jack_6428, ačkoliv to nemusí na první pohled tak vypadat, jde o rozdílné služby (funkce). Technicky to ale nejde udělat tak, abyste mohl mít dvě plastové SIM (DvojSIM) obě najednou aktivní a služby vám 100% fungovaly na obou z nich. 

  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Chrudim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...