Jump to content

Nova Sport 5 & Nova Sport 6

royal198
Go to solution Solved by Ondra - Vodafone,

Recommended Posts

program na první dny vysílání

https://www.parabola.cz/clanky/7656/ns5-a-ns6-nabidnou-i-konferencni-prenosy-bundesligy-zapasy-ligue-1-formule-1-motogp/

před 9 hodinami, Zirafa napsal:

Dobrý den ráda bych se zeptala přímo na sportovní stanice Nova sport 5 a 6 , zda je budete mít v nabídce , nebo mám přejít k jinému operátoru. Vím, že stále jednáte, ale pro mě a manžela je to dost důležitý kanál. Věřím v dohodu a co nejdříve informovat všechny lidičky co o to stojí. Sportu zdar !!!!!!

to já zase mám zájem o program TRAVELXP HD nebo UHD .A mám smulu .

• Premium
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
  • Speedtest

Také bych rád věděl, jak to vypadá s Nova Sport 5 a 6 a zda má jetě vůbec smysl čekat, nebo už přejít jinam.

Platit si dalšího poskytovatele rozhodně nebudu, Vodafone je sice fajn kvůli lepší kvalitě na DVB-C, ale to je výhoda celkem k ničemu bez obsahu, který chci sledovat.

• Agree 2
  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -

V 4. 2. 2024 v 9:54, Martin - Vodafone napsal:

Hezký den, o zařazení kanálů Nova Sport 5 a 6 jednáme, ale zatím ještě nemám podrobnosti. Tak snad to klapne 🙂 

Dobrý den máme už nějaké informace i kanálu Nova Sport 5-6 . Sezóna F1 se blíží . Opravdu přecházet nechci . Děkuji za odpověď . Myslím že mnoho fanoušků by ocenilo informace jak to vypadá . 

• Start
  • Red Basic
  • Základní, Sport
  • CA modul
  • Ostrava Hrabůvka

Na to že jednání započalo po oznámení že bude nova sport 5 a 6 se moc rychle nejedná.Vysílání začíná 29 což je 16 dní do začátku a stále stejná písnička o zařazení kanálů jednáme.Stačilo by alespoň říct ano již dolaďujeme detaily nebo něco podobného.Takhle vám spousta lidí uteče ke konkurenci včetně mě a to jsem u vás 15.let.Takže r.i.p.

• Agree 1
  • Disagree 1
  • Basic
  • Basic
  • Family
  • Vodafone TV Standard, CA modul
  • Jablonec nad Nisou 2

Myslim ze minimalne na zacatek vysilani k 29.2.to O2 a Skylink nikomu jinemu neprenechaji . Budou hrat na to aby lidi presli k nim. 

Takze minimalne na prvni mesic si k Vodafonu vezmu Skylink a pote uvidime...

• Premium
  • #jetovtobě Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Cheb