Přejít na obsah

Premium Vodafone STB - nereaguje na ovladač


rebo
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

prosím o radu s nefunkčním STB. Vyhledával jsem s pomocí hlasového zadání názvu pořadu. Na obrazovce se (standardně) objevilo červené pole s textem, který jsem zadal, zároveň došlo ke ztišení zvuku. Místo zobrazení výsledků vyhledávání se ale po chvíli obraz vrátil na přehrávaný kanál, zvuk zůstal ztišený a STB přestal zcela reagovat na dálkové ovládání. Ani opakovaný reset (vytažením ze sítě) neměl vliv, porucha stále přetrvává.

Chtěl jsem se poradit s technickou podporou, ale nepodařilo se mi dovolat, údajně se call centrum věnuje jenom roamingu a blokování SIM, ostatní problémy pouze do 19 hodin. Protože budu zítra v práci a nemohu v provozní době zavolat, možná se řešení dozvím rychleji tady.

 

Mimochodem, skutečně Vodafone "zlepšuje služby" tak, že technická podpora už nebude nejen pro televizi, ale ani internet 24/7, což UPC zavedl už před řadou let?

 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station, Set-top box Premium
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče
  • Řešení

Dobrý den, @rebo, podle popisu mě napadá, že se mohly vybít baterie v ovladači. Zkoušel jste je vyměnit? Zespoda ovladače je odnímatelný kryt, kde je slot na dvě baterie o velikosti AAA. 
 

Co se týká zákaznické linky - pro běžné požadavky a dotazy je operátor k dispozici od pondělí do pátku mezi 8. a 19. hodinou, o víkendech pak mezi 8. a 17. hodinou. Mimo tuhle pracovní dobu jsou kolegové k dispozici pro řešení neodkladných záležitostí - mezi ne určitě patří i řešení nefunkčních služeb 🙂 

  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Chrudim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já ještě doporučím sekci návody zde na fóru, kde najdete i sekci Vodafone TV. Je tam uveden, mimo jiné, i návod jak u STB udělat Párování dálkového ovládání či Tovární nastavení set-top boxu, čímž bych v tomto pořadí pokračoval v případě, že výměna baterií nepomůže.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Martin - Vodafone napsal:

Co se týká zákaznické linky - pro běžné požadavky a dotazy je operátor k dispozici od pondělí do pátku mezi 8. a 19. hodinou, o víkendech pak mezi 8. a 17. hodinou. Mimo tuhle pracovní dobu jsou kolegové k dispozici pro řešení neodkladných záležitostí - mezi ne určitě patří i řešení nefunkčních služeb 🙂 

Děkuji za zprávu a  omlouvám se, nechtěl jsem Vám křivdit, možná šlo o mou chybu nebo špatné přepojení hlasového automatu.

 

@Marek-26Děkuji za tip, až přijdu domů, vyzkouším.

 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station, Set-top box Premium
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba byla skutečně v bateriích. Omlouvám se za tento dotaz, samozřejmě jsem měl při problémech s ovladačem jako první zkontrolovat baterky. Zmátlo mě, že se problém projevil při vyhledávání a nenapadlo mě tedy takové triviální řešení.🙂

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station, Set-top box Premium
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...