Přejít na obsah

Převod tel. čísla od O2 na předplacenou kartu


zvirek

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

rád bych převedl tel. číslo z firemního tarifi u O2 ( který mi bude končit ) k vodafonu, ale na tarif, ale na přeplacenou kartu ( konkrétně Vodafone SIM edice Zlatá karta ). Jelikož to jde normálně u jiných operátorů ( např. Kaktus ), tak předpokládám, že by to mělo jít i u Vodafone. Jen se to nemohu nikde dočíst a ani na zákaznické lince neví,  zda to jde ?! Všude se píše jen o převodu čísla při přechodu na tarif, nikoliv na předplacenou kartu. 

Jak to tedy je ?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brandýs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by to fungovat, mělo by stačit koupit předplacenku a pak zavolat na operátora.

 

Trošku mimo téma: myslel jsem, že u o2 už mě asi nic nemůže překvapit, ale našel jsem u nich v ceníku, že když někdo končí smlouvu na paušál a chce si číslo ponechat jako GO kartu (bez výměny sim) tak za toto si účtují 300 Kč. Věc kterou zbylí operátoři dělají automaticky a zdarma.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Dobrý den, @zvirek, když si u stávajícího operátora vyzvedenete přenosový kód, který nám pak nahlásíte v některé z našich prodejen nebo na zákaznické lince 800 77 77 77, rádi vám pak vaše číslo přeneseme k nám na předplacenou kartu s vybraným balíčkem - ještě ověřuji, jak je to konkrétně s tou Zlatou edicí, dám tady pak vědět 🙂 Určitě si ale nekupujte už připravenou předplacenku, jak zde padlo - ty už jsou totiž nastavené s novými telefonními čísly, tam bychom vám to stávající od jiného operátora nepřenesli. 

  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Chrudim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 7. 2023 v 9:37, Martin - Vodafone napsal:

Dobrý den, @zvirek, když si u stávajícího operátora vyzvedenete přenosový kód, který nám pak nahlásíte v některé z našich prodejen nebo na zákaznické lince 800 77 77 77, rádi vám pak vaše číslo přeneseme k nám na předplacenou kartu s vybraným balíčkem - ještě ověřuji, jak je to konkrétně s tou Zlatou edicí, dám tady pak vědět 🙂 Určitě si ale nekupujte už připravenou předplacenku, jak zde padlo - ty už jsou totiž nastavené s novými telefonními čísly, tam bychom vám to stávající od jiného operátora nepřenesli. 

já jsem chtěl přejít taky k Vodafonu kod mám.Ale když jsem viděl tu frontu v prodejně tak mě to přešlo.Potřeboval jsem pár informací.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...