Přejít na obsah

Gigabox - nevidím skoro žádné nastavení


Návštěvník denda

Doporučené příspěvky

Návštěvník denda

ahoj,

dnes jsem se přihlásil do routeru (ten novej od huawei s gigabitem) a nevidím tam skoro žádné nastavení. chtěl bych se dostat k port fowardingu, kterej tam ještě včera byl. mohlo se něco změnit na dálku? nebo to třeba souvisí s výpadky teďka? díky
spacer.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Gigabox - nevidím skoro žádné nastavení
Návštěvník denda
3 hours ago, Slamb said:

jakej přesně huawei? 🤔

tak prej to asi huawei neni 😄 TG3442DE přesně. někde jsem četl že to je od huawei

3 hours ago, Ivo2003 said:

To vypadá na nějaký huawei GPON ONT, do kterého nemá uživatel přímý přístup a nastavuje se to přes rozhraní od isp 

to jsem si myslel, ale včera jsem tam ty možnosti měl. kouknu přimo na vodafone teda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to není Huawei, ale Arris Vodafone station, pokud není dostupná volba Port forwarding, tak to obvykle bývá způsobeno tím že máš přidělenou od Vodafone IPv6 adresu namísto IPv4, ale také se mohlo teoreticky něco změnit v nastavení modemu, nebo proběhl nějaký upgrade firmwaru, takže těžko říct, v prvé řadě zjisti zda máš nebo nemáš přidělenou IPv4 adresu, ale podle logu tvého příspěvku vidím IPv4 adresu, 

Takže zkus postupovat podle návodu od Vodafone:

Zjistíte to tak že si otevřete adresu www.mojeip.cz a tam pod Vaší adresou je řádek „Protokol:“ kde budete mít uvedeno buď IPv4 nebo IPv6. Pokud zde máte IPv6, je potřeba nás kontaktovat pro změnu na IPv4. 

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...