Přejít na obsah

Totalni vypadek Brno a Ostrava


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Gorm

Oficialni cestou? na co? vzdyt od toho ted nemaj garantovany rychlosti aby mohly timhle vylepsit topologii site a tim si uvolnit nejaky kapacity.

 

jinak taky mam pokles z 5,1Mb na 4,5 (lisen ale bude to asi cely brno). ale hlavne ze sou lepsi pingy, na rychlosti az tak moc nezalezi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oficialni cestou? na co? vzdyt od toho ted nemaj garantovany rychlosti aby mohly timhle vylepsit topologii site a tim si uvolnit nejaky kapacity.

 

jinak taky mam pokles z 5,1Mb na 4,5 (lisen ale bude to asi cely brno). ale hlavne ze sou lepsi pingy, na rychlosti az tak moc nezalezi

 

samozřejmě že nízké pingy a veřejná IP jsou lepší, ale do teď jsem si myslel, že rychlost je garantovaná, jak se chlubí na svých stránkách:

"Co to je garantovaná rychlost?

Znamená to, že rychlost připojení od KARNEVALU neklesne pod úroveň, která je uvedena u parametrů služby. Pokud se tak stane, má zákazník možnost službu reklamovat podle všeobecných podmínek."

 

btw. existuje nějaký dokument karnevalu, který všechny změny shrnuje (link bude nejlepší ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Ano, touto větou se Karneval nemýlí, avšak, dnes již všechny datové tarify mají tzv. nominální rychlostí, které nejsou garantovány, pak je tam ještě právě ta tvá "garant. rychlost".

 

Důvodem těchto změn je fakt, že pri tak velkém mnozství klientu a k tomu vysoke rychlosti v doprednem smeru, neni mozno 100% garantovat dosavadní nominální!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Tak ted to prave v Brne totalne vypadlo, tak uvidime jak dlouho to zas nepojede. DHCP uz mam nastavene, takze tim to neni ...

[update 10:17 hod.] tak ted vypadl i signal TV, takze s tim rozhodne neco vrtaji, dle mapy site ale CMTS funguji OK :cry:

[update 10:40 hod.]: tak tentokrat to nastesti nebyl nekolikahodinovy vypadek, uz to zase jede 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted to prave v Brne totalne vypadlo, tak uvidime jak dlouho to zas nepojede. DHCP uz mam nastavene, takze tim to neni ...

[update 10:17 hod.] tak ted vypadl i signal TV, takze s tim rozhodne neco vrtaji, dle mapy site ale CMTS funguji OK :cry:

[update 10:40 hod.]: tak tentokrat to nastesti nebyl nekolikahodinovy vypadek, uz to zase jede 8)

 

zajímavé, od cca 10 sedím na internetu a koukám na televizi v malém okně (analogovej tuner) :roll: možná nějaký malý místní výpadek :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hh

No jasne takovou reakci sem cekal... kua nemusi byt identifikace podle IP v cookies ani jinde na vobycejne browsovani netu nemusis mit ani verejnou. Na co pevnou IP takovej PREPYCH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hh

Co se tyce rychlosti tak ta je garantovane zkrouhnuta - proste je to vic na rychlost misto na sporeni (QOS?) To znamena i ted ve 2 hodiny v noci to neudela vic nez 6,4 a prumer je jeste o neco nizsi. Nice upgrade :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hh

Signal to Noise Ratio 31 dB

BTW vcera mi v prubehu dne znicehonic prestal jet net. Si rikam ok zase naky vypadek, pac sem ale potreboval nutne poslat mail, tak sem cca za hod. volal na Karneval, kde mi rekli ze zadny globalni vypadek neni. Tak jsem si pokecal s technikem, ktery me navigoval jako male decko a ptal se, kde co mam nastavene. Chtel vedet jaka je MAC adresa modemu, na coz mu rikam ze nevim, ze mam modem zaskladanej a ptam se jaka je ta IP pro diagnostiku modemu, ze si to momentalne nemuzu vybavit, na coz mi odvetil: "Ale pane to prece nesmite vubec pouzivat" :roll: Tak sem ten modem nakonec vyhrabal nahlasil cislo, nahlasil ze vsechno sviti a pak po dotazech typu, co vlastne mam nastavene v nastaveni site a jestli dopinguju mi na seznam mi bylo rozkazano, abych odpojil switch. Jedine stesti ze sem vytrval a rovnou netriskl telefonem, pac nemam rad, kdyz se se mnou naka tech. podpora bavi jak s debilem, protoze tento krok konecne zabral. Pak pan ohlasil, ze uploaduje jakysi patch na modem ci co a ze to zas bude OK. Neni nad kvalitni upgrade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...