Přejít na obsah

Totalni vypadek Brno a Ostrava


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc

Jednoduše řečeno, jak už jsem tu několikrát zmiňoval, dochází k technologickým úpravám, jenže bohužel, tento krok je tentokrát složitejší a celkově časově náročnější. Výpadky, zhoršení odezvy, atd., jsou v těchto případech téměř běžnou záležitostí.

 

PS: Všem klientům z lokality Brno byl rozeslán informační e-mail, takže upozornění tu bylo, dále bych tuto diskuzi nerozepsával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

dmnc: upozorneni sice prislo, ale avizovano bylo na 00:00 - 08:00 hod. 18.5., takze to neodpovida a proto se neni cemu divit, kdyz se mi nelibi, ze to nejede v prubehu dne a nebo jede, ale jako snek, tak at rovnou napisou, ze to nepojede od 18.5 do 20.5. a clovek by s tim aspon pocital sakra :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, bych se prizpusobil, kdyz reknou od tehdy do tehdy to bude haprovat, tak neni problem....tohle spis vypada na nejaky problem s tou modernizaci nesouvisejici.......kdyby fakt napsali od tolikatyho do tolikaty ho to bude vypadava, pojede to pomalu apod, tak by si usetrili i spoustu telefonatu nastvanych lidi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Jinak jako to uz si delaji prdel ne? rychlost: 90 kb/s (11,3 kB/s), fakt uzasne na 7 mbps lince, grrrrrr, uzasna optimalizace site, tohle jsem si nepral ani ve snu, lol, za chvili namerim 28.8 kbps a muzu vytahnout ze skrine svuj zapraseny modem :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pessoft

Brno - Královo Pole

Od cca 15h to bylo mrtvé až skoro do 18h a teď na skvělé Turbo3000 lince:

 

Měřák Karnevalu:

Současná rychlost Vašeho připojení je: 691.60kbps

což znamená, že v naší síti můžete stahovat rychlostí 86.45 KB/sec.

 

Měřák dsl.cz:

Rychlost připojení k internetu: 108,88 kbit/s

Rychlost stahování dat: 13,6 kByte/s

Rychlost odezvy (ping): min 35,433 ms / max 40,340 ms / Ø 37,778 ms

 

(to už se povážlivě začíná blížit modemovým rychlostem, zjevně jedou páteře na nějakou zálohu)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Znovu říkam, nejedou, důsledkem je fyzické rozdělení městských částí v Brně, jelikož přibilo několik technologických zařízení, nevylučuje se, že některé z aktivních prvků nejsou stále nastaveny korektně podle norem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pessoft

Vzhledem k pokročilému času a stavu sítě to technici celkem flákají. Než jdu nasazovat novou techniku do živé topologie sítě, tak ji mám přednastavenou a otestrovanou, bez toho do živého nesahám, no technici Karnevalu asi rádi adrenalinové sporty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brno: Ted jsem vyresetoval modem a rychlost sla do plnych...vsechny hodnoty v poradku

Rychlost připojení k internetu: 4,823 Mbit/s

Rychlost stahování dat: 617,3 kByte/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nemyslim si, ze byl rozeslan informacni mail....me tedy nic nedoslo!!!!! Tedy...vlastne doslo ale s upozornenim az na 23.6.!!!!

Jsem sam spravce gigabitove site po CR, ale za takovejto vypadek, v pracovni dobu by nas (spravce WAN) vedeni asi zabilo!!! A to i v pripade poruchy HW slozky site ci optik.... :o) a proto mame redundance!!! ne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...