Přejít na obsah

Internet for prepaid card


Návštěvník Mara

Doporučené příspěvky

Návštěvník Mara

Hi, 

I need some info or help in order to get monthly internet connection when having a prepaid card.

I went to my account and tried to activate that option but it didn't work. Or maybe there is another step to be taken and I don't know it.

I went to: my account - Internet - Pripojeni na mesic - 1GB option. But when I press to apply this, I get an error message - Aktualizace se nepovedla.

Please, how can I get help online? (can't visit a store right now)

Thank you

 

Maybe these screenshots are useful ...

1.JPG

error.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mara

Thank you, but I did this many times without any positive outcome.

(I'm trying to make this change for at least 3 months now, and it's the same message again and again)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mainejm

Já mám ten samý problém (předplacenka a "aktualizace se nepovedla") při pokusu o změnu internetu, i když já to mám naopak, mám zapnuté "Připojení na měsíc" a snažím přepnout na "blokování připojení". Už to zkouším přinejmenším týden.

--

I've got the same problem (prepaid cart and the same error message) when trying to change the internet type, although I've got it the other way round, I have the "Připojení na měsíc" option active and I'm trying to choose internet blocking. I've been trying to change that setting for at least a week. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...