Přejít na obsah

modem compal ch7465lg-lc a přehřívání


Návštěvník jakub1

Doporučené příspěvky

Návštěvník jakub1

Ahoj, mám modem compal ch7465lg-lc a chtěl bych se zeptat  jestli se může přehřívat. Nevím totiž jaká je maximální teplota při jeho užívání. Při měření jeho teploty jsem v určitém místě naměřil 42 C, což je podle mně hodně. Jinak modem nepadá a internet běží v pohodě. Tak bych chtěl poradit zda to je ještě v pořádku nebo mám modem vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží kde je modem umístěný, měl by být na místě kde může vzduch cirkulovat a určitě ne někde ve skříňce třeba,

také záleží na okolní teplotě, při vyšší něž je běžná pokojová teplota, nebo v létě se bude pochopitelně zahřívat víc.

Ale pokud vše běží normálně, tak nemá smysl se tím znepokojovat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pan Jakub je asi trochu paranoidni. 42 st. u spotrebice ze je moc? No, kdyz uz tedy obihate sva zarizeni s teplomerem, doporucuju otevrit PC a zmerit si teploty tam, budete prekvapen (nemile). Ale budte v pohode, zdroje elektricke energie z principu proste hrejou.

Jestli chcete srazit teplotu u Compalu o par stupnu, kupte si nejaky vetrak. Ale pocitejte s hlukem a to bude asi na dalsi dotaz...:-)

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...