Přejít na obsah

Internet doma jaký je rozdíl


Návštěvník Olda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Olda

Momentálně chci zvednout tarif internetu  (do PC) ze 150 na 300. Koukal jsem do aktuálního ceníku a zjistil jsem že vlastně nevím co mám za tarif. 1083262730_cenk.png.8165c2183dad70a224a15b43907882d5.png

V ceníku jsou uvedeny 3 tarify pro 150 Mbps a také 3 tarify pro 300 Mpbs. Jsem zákazník ExUPC , který tarif se na mě vztahuje ?

Ty rozdíly v cenách jsou poměrně znatelné. A navíc stále existuje sleva když má zákazník internet a televizi zároveň, tak jak to bývalo jako balíček i dříve u UPC.

Dále by mě zajímalo proč mi předběžné vyúčtování (aniž bych něco měnil) vychází levněji než u UPC a mám tam poznámku "Trvalá sleva 46%"

Co to je za slevu a kde se vzala?. A hlavně když přejdu ze 150Mbps na 300 o kolik to bude zhruba dražší? Díky za jakékoli info. 

Jo a ještě když jsem se přihlašoval poprvé do vodafone tak jsem měl pocit že si budu moct nastavovat služby a tak nějak kontrolovat i cenu, docela jsem se na to těšil, jenže tam můžu nanejvýš vypnout a zapnout TV balíček a nic víc. Něco jsem přehlédl nebo se ty stránky teprve dodělávají? Jestli je někdo chytřejší než já tak prosím poraďte, já budu moc vděčný 🙂

Díky Olda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

internet bez lite a ultra je cena v plný palbě - tam kde neni žádná konkurence a je možný zákazníka řádně vydojit

internet lite je tam, kde sice konkurence je, ale neni úplně nejlevnější, takže pořád je možný dojit, ale ne úplně na plný pecky

no a internet lite ultra je nejnižší cena v těch lokalitách, kde je konkurence rychlejší i levnější, tam si holt vodafone musí trochu utáhnout opasek, aby se svym uploadem měl aspoň nějakou šanci

u všeho s označením profi platí totéž, jenom je tam nepatrně vyšší upload (u nižších rychlostí i download) a měla by to bejt smlouva na ičo 

kde se nabízí jaká cena se dá zjistit jednoduše vyplněním adresy na stránce https://www.vodafone.cz/internet/

sleva na kombinaci více služeb je pořád, stačí na stránce s televizí nechat přednastavenou volbu Mám internet od Vodafonu

co je sleva 46%, to netušim, ale radši bych se v tom nerejpal, než se přijde na to, že je tam omylem 😄 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer,

v Praze určitě ne Lite a Lite Ultra - to se nabízí jen tam, kde je to z technických důvodů. Balíčky už přímo nejsou, ale k internetu je TV levnější (např. Komfort bez internetu 429Kč, s internetem 230). No, dražší to bude o částku, kterou si vypočítáte na základě ceníku.

Doporučuji prozkoumat toto: https://www.vodafone.cz/podminky/nabidky-a-akce/podminky-vanocni-nabidky-2021/

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna v praze frčí lite ultra ve velkym stylu, ale samozřejmě jenom na sídlištích prošpikovanejch gponem, jak je to starší zástavba, tak pěkně za plnou 🤭

koukám na náhodný paneláky v malešicích a tam je to taky za plnou, i když tam je minimálně v pár domech gpon od jedný nejmenovaný konkurence 🤔

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...