October 18, 20214 yr Dobrý den, věděl by někdo jak uplně vypnout IPv6 DHCP server? Mám vlastní DHCP protože mám vlastní DNS (pi-hole) a vlastní DNS na modemu CH7465LG nejde nastavit. Takže jsem vypnul DHCP na modemu. Jenže modem sále rozdává adresy IPv6 a tím také rozdává navíc DNS IPv6 adresu. V modemu jsem nenašel možnost vypnout DHCP IPv6. Díky za radu.
October 18, 20214 yr Dobrý den, v administraci modemu to nelze. Je třeba kontaktovat operátora a požádat ho o změnu na IPv4. Pokud máte smlouvu již v systému Vodafone, pak změna nejspíše nebude zatím možná. Super Premium 5G 18+ Vodafone Station WiFi 6 Brüx
October 18, 20214 yr V tom pripade pride o IPv6, pretoze soudruzi vo Vodafone CZ sa este nedopracovali k dual stack (nie skripleny dual stack lite). Super - Základní - Bratislava
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.