Přejít na obsah

Nefunguje mi SIM


Návštěvník Alisher

Doporučené příspěvky

Návštěvník Alisher

Přestala mi fungovat SIM, ukazuje, že nemám síť. Před několika dny ještě mi fungovala, mohl jsem přijímat příchozí hovory a sms. Teď to nefunguje. V čem by mohl být problém?

Může to být tím, že nepoužívám SIM pro volání ani pro internet, t.z., že nedobival jsem kredit už asi 1 rok. Mohli mi zablokovat SIM?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se jedná předplacenou kartu, tak je to dost pravděpodobné, každý operátor to má nastavené jinak, někdo má rok, někdo půl roku někdo i méně, kdy je nutné dobít kredit v nějaké dané minimální hodnotě, pokud se tak nestane dojde k deaktivaci karty, většinou ale vždycky přijde nějaké upozornění prostřednictvím sms, takže se koukni do SMS na zprávy kdy si třeba naposled dobíjel.

Ale také je možné že se jedná o nějakou technickou závadu, někdy pomůže vypnout a zapnout telefon, nebo vytáhnout a zase zasunout SIM zpět do telefonu.

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kredit je nutné dobít, než vám vyprší platnost předplacené karty. Pokud během následujících 3 měsíců od vypršení platnosti kreditu (10 měsíců) svou kartu dobijete, vrátíme vám propadlý kredit do 5 dní. V opačném případě telefonní číslo úplně zrušíme.

Takhle jsem příšel o 800 - dobito bylo, jenom jsem jí nepoužíval. Pak jsem mobil zapnul a bez signálu. Když byl vypnutý, asi o týden jsem prošvihl varující SMSku.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • tomus změnil název na Nefunguje mi SIM

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...