Jump to content

Odkoupení (nevrácení) routeru Compal CH7465

Go to solution Solved by single,

Recommended Posts

Ahoj,
kvuli stehovani na novou adresu jsem musel ukoncit svou 5 let starou smlouvu s UPC na poskytovani internetu a pronajem zarizeni. Mel jsem od nich bily Compal CH7465 tri roky. Rad bych si ten router s sebou vzal na novou adresu, kde UPC/Vodafone pevny internet uz je, ale je tam nejaky uplne archaicky router z roku 2010 🙂 Odkoupit se mi router urcite nepodari, ale na telefonicke podpore Vodafone mi naznacili, ze kdyz zarizeni jednoduse nevratim, tak se zas tak moc nestane. Asi tam probehne nejaka mala pokuta, ale uprimne – po trech letech pronajimani zarizeni, ktere uz ani Vodafone dal nevyuzije – to asi nebude snad zadna velka pecka. Co myslite? Je nejaka moznost, jak si tento router ponechat?

• 300 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Praha

A k čemu ti ten modem bude když ho nevrátíš ?

Akorát zaplatíš pokutu, která dle aktuálního ceníku činí 2000Kč, ten modem žádné jiné využití nemá, pokud se v systémech Vodafone bude jevit jako nevrácený, tak ho ani nepůjde znovu využít.

Spíš bych se zkusil domluvit, zda by ten modem třeba i včetně tvé smlouvy nešel migrovat na novou adresu.

• 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
  • Brno

Aha, to jsem netusil, ze ho na dalku deaktivuji a uz nepujde pouzit jinde. Na nove adrese uz prave UPC/Vodafone internet je, ja nepotrebuju migrovat ten ucet na sebe, chci jen pouzit ten router, protoze ten stavajici je ulpne nahovno.

• 300 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Praha