May 30, 20215 yr Dobrý den, ma učastnickou zásuvku a v zasuvce STA mam pripojeny modem a chtel bych i do té zasuvky pripojit kabel k LG smart tv . Prosim jak to udelat? dekuji
May 30, 20215 yr Dobrý den, otázkou je, jaké má ta zásuvka výstupy. Super Premium 5G 18+ Vodafone Station WiFi 6 Brüx
May 30, 20215 yr Pak ideálně z výstupu pro TV propojit koaxiálním kabelem. Na zásuvce bude buď F konektor nebo IEC. Dle toho tedy bude koncovka na na jedné straně koaxiálního kabelu. Na straně druhé kabelu bude IEC samec. Super Premium 5G 18+ Vodafone Station WiFi 6 Brüx
May 30, 20215 yr Pokud je do účastnické zásuvky připojený kabelový modem, pak to není zásuvka "SAT / TV / R", ale zásuvka "DATA / TV / R", to jenom pro úplnost. Takže do "TV" výstupu této zásuvky připojit koaxiální kabel a jeho druhý konec do anténního IEC vstupu televizoru. Jinak STA (neboli Společná Televizní Anténa) s tím nemá co dělat, řeč je o kabelovce. - - - - -
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.