Přejít na obsah

Zablokované hovory přes WhatsApp na wi-fi


Návštěvník Adam

Doporučené příspěvky

Návštěvník Adam

Dobrý den, 

posledních pár týdnů mám problém s hovory přes WA doma. Někteří se mi nemůžou vůbec dovolat, někteří ne. Někdy se to připojuje i 20s a pak se hovor vypne. Pokud zkusíme volat oba přes domácí síť, tak hovor rvá maximálně 7 sekund a pak mi naskočí hláška "wi-fi connection is poor switch to cellurar" nebo něco podobného. 

Zkoušel jsem se dostat do modemu přes 192.168.1.1, kdysi jsem nevyplńoval login a rovnou mě to přihlásilo. Teď to bohužel nejde. Víte někdo jak bych mohl modem resetovat? Jedná se o model EPC3925.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník j.sysa93

Dobrý den,
nepodařilo se někomu tento problém vyřešit? Cca před měsícem mi na domácí wifi přestala fungovat aplikace WhatsApp. Dodávám, že máme starší (světlý) modem od UPC.

Děkuji za odpověď

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bílý je modem značky Compal a ten není starší 🙂 mě hovory přes WhatsApp normálně fungují, jak v PC, tak na mobilu. Začal bych s obecným zkoumáním WiFi, tedy proskenovat okolí, kolik je tam jiných WiFi na podobných rozsazích kanálů (kvůli rušení a případné změně kanálu), zjistit sílu signálu WiFi, v jakém jede frekvenčním pásmu, jakou normou...

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WhatsApp je taková zvláštní aplikace, protože dost často mně na telefonu s Androidem vyskočí, že se aplikace přepla na mobilní data (byť signál WiFi je úplně v pohodě, sedím třeba jenom metr od routeru) a nedělá to jenom na WiFi síti Vodafone, ale i jinde. Jiné aplikace, vč. Messengeru, ničím podobným netrpí.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...