January 13, 20215 yr Zdravim, akurat dnes som zistil ze port 7547 je otvoreny? preco? https://www.ridgefieldgroup.com/home-router-vulnerability/ Edited January 13, 20215 yr by lolekA
January 14, 20215 yr Compal ktorý mám v popisku dole, taktiež otvorený port, takže predpokladám že budú na tom podobne všetky compaly, minimálne s rovnakým/podobným FW (3p6-GA-NOSH)
January 14, 20215 yr Takto som to vymyslel, forwardoval som port na raspberry-pi a tam som proste otvoril port 7574 a cez iptables DROP-ujem vsetko a je to 😄 Neviem preco je vobec ten port defaultne otvoreny ale takto sa to dalo poriesit... Mam Compal tiez...
January 14, 20215 yr Udělal jsem scan portů na tvoji IP adresu a ten uvedený port je opravdu otevřený a ještě je tam jeden otevřený: 0-21 - State: blocked 22 - State: closed 23-79 - State: blocked 80 - State: closed 81-7546 - State: blocked 7547 - State: open - Service Name: cwmp - Service Description: Broadband Forum CWMP 7548-8122 - State: blocked 8123 - State: open Kabel 150 Mb/s - Komfort Compal VF, VTV box, CA modul Brno
January 14, 20215 yr Ach jaj, to je v suvislosti s TR-069 (vzdialena sprava routera, CWMP).. uz davnejsie sa to riesilo v UPC, aby to na WAN porte vypli (aj tak maju pristup na router po internej 10.x.x.x sieti). Opat dalsi dovod, preco mat vsetky providerske kramy v bridge mode (ak je to mozne) a za nimi vlastny router. To nie je iba problem UPC, podobne to maju otvorene aj routery DSL ci optiky, co dodava Orange alebo Telekom. Edited January 14, 20215 yr by quadra2030 Super - Základní - Bratislava
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.