Přejít na obsah

Nefunkční web Karnevalu


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

čus tak já přispěju tak troškou do mlýna, v KARNEVALU musí fakt pracovat bud absolutní debilové a nebo zloději co hamouní jen prachy., už mě to vážně sere!!!! nechápu jak někdo může na úkor kvality služeb navyšovat rychlosti a připojovat lidi pořád dokola a nic neudělat proto,aby to fachčilo jak má., Mě osobně ještě předtím než konektivitu navyšovali (z 2mbit na 5mbit) to fungovalo daleko rychleji (načítání stránek) na to ,že to stahuje 500 nebo 300 jim seru!! ať se dou vysrat zloději, doufám ,že si tohle přečte nějakej posranej papaláš z karnevalu!!aŤ vidí ,že zákazníci nejsou jen ti spokojení!!!

 

ps:Dnes u mě byl "technik" z karnevalu, připojil si ty jeho čudlátka a řekl no ale vy máte ideální parametry a spojení se servrem!! jak tohle může mi říct,jedno je jasný oni budou tvrdit pořád to svý! ale já mám vypozorováno ,že je to uplně jinak.

 

Zdar, jestli tenhle příspěvek někdo smaže tak je taky kretén! ať lidi vidí co jsou "čecháčkové" za ksindl a zlodějskej de jim jen vo prachy! :evil:

 

No když mluvíš o technikovi z karnevalu tak jseš asi trochu mimo. On totiž žádnej takovej technik prej už neni. Mluvil jsem s operátorkou a ta mi řekla, že všude maj nějaký nasmlouvaný partnerský firmy a ty pro ně dělaj servisy. Jednoduše řečeno, když k tobě jede technik a ty mu nic neplatíš, tak to tomu technikovi proplatí oni, když mu máš platit ať už za servis nebo nějakou instalaci ty, tak holt si účtujou smluvní paušál ty samotný firmy...Jestli naměří ideální parametry tak to neni prot, že by měl vošéfovaný přístroje, ale bude to jen z toho důvodu že to tak je.Jemu je jedno jestli mu za ten servis zaplatí nějakej Karneval nebo ty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim nevim, jestli 250 - 320 kB/s je 4 000 kb/s. Podle me to neni ani 3 000 kb/s.

 

Jo no..Tak při týhle rychlosti jseš tak na 2300 kb/s ... ale hlavně že víš o čem mluvíš :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...