Přejít na obsah

Nefunkční web Karnevalu


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Je to trochu divné že má web Karnevalu už několik dnů problémy s rychlostí načítání stránek a teď jsem čekal asi minutu než se načetla úvodní stránka, chtěl jsem už několikrát udělat objednávku , ale čekat se mi nechce - tak fungují i služby Karnevalu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Nevím jak tobě, ale mě tedy web karnevalu funguje bez problémů. Na poskytování služeb si taky nemužu stěžovat. Vše funguje tak jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
Je to trochu divné že má web Karnevalu už několik dnů problémy s rychlostí načítání stránek a teď jsem čekal asi minutu než se načetla úvodní stránka, chtěl jsem už několikrát udělat objednávku , ale čekat se mi nechce - tak fungují i služby Karnevalu?

 

čus tak já přispěju tak troškou do mlýna, v KARNEVALU musí fakt pracovat bud absolutní debilové a nebo zloději co hamouní jen prachy., už mě to vážně sere!!!! nechápu jak někdo může na úkor kvality služeb navyšovat rychlosti a připojovat lidi pořád dokola a nic neudělat proto,aby to fachčilo jak má., Mě osobně ještě předtím než konektivitu navyšovali (z 2mbit na 5mbit) to fungovalo daleko rychleji (načítání stránek) na to ,že to stahuje 500 nebo 300 jim seru!! ať se dou vysrat zloději, doufám ,že si tohle přečte nějakej posranej papaláš z karnevalu!!aŤ vidí ,že zákazníci nejsou jen ti spokojení!!!

 

ps:Dnes u mě byl "technik" z karnevalu, připojil si ty jeho čudlátka a řekl no ale vy máte ideální parametry a spojení se servrem!! jak tohle může mi říct,jedno je jasný oni budou tvrdit pořád to svý! ale já mám vypozorováno ,že je to uplně jinak.

 

Zdar, jestli tenhle příspěvek někdo smaže tak je taky kretén! ať lidi vidí co jsou "čecháčkové" za ksindl a zlodějskej de jim jen vo prachy! :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ja Karneval taky nemusim. Dokonce sem net odhlasil a poridil si ADSL (svete div se,ono je to lepsi). Ale tyhle vylevy......nechytnul te uzeh z toho vedra? Doporucuju se napit a rozdejchat to. Pak pockat az naskoci vetsi IQ a schopnost reagovat a davat argumenty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ja Karneval taky nemusim. Dokonce sem net odhlasil a poridil si ADSL (svete div se,ono je to lepsi). Ale tyhle vylevy......nechytnul te uzeh z toho vedra? Doporucuju se napit a rozdejchat to. Pak pockat az naskoci vetsi IQ a schopnost reagovat a davat argumenty.

 

Ahoj,

 

Ano nepřehnal jsem to, inteligentně jsem to nenapsal záměrně pač jsem předpokládal (ve skrytu duše) ,že by jsi to opravdu mohl přečíst nějaký zaměstnanec (výše postavený)karnevalu a mohlo by se to zlepšit, ale to stejně bylo jen najivní. Jen k těm argumentům nevím co bych měl dodávat, prostě si představ, že máš 1mbit a stránky se ti načítají jako když si platíš za 5 mbit, potom jsi ještě přičti, že technik ,který u tebe byl ti "téměř" vnucuje jak jsou od modemu (mého) báječné odezvy k nim do prahy na server a všechno je v pořádku.Přitom mám vypozorováno,že problém není mezi židlí a klávesnicí.platím ranec a chci aby to adekvátně odpovídalo ceně.. A když se to neřeší, tak nevím jak více bych měl reagovat a mít větší argumenty.!! (jasně mám vypozorováno, že ve statusu na modemu signál klesá) stránky se načítají pomalu..hnusně pomalu,nevím co k tomu více dodat.,

čao IQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promintě jistej pane D....

Vaše parametry odpovídají standartu Docsis a odezvy až na modem jsou skutečně naprosto v pořádku, tak za technikem stojím...zkuste se nad sebou zamyslet a dát skutečně pádný důkaz a argument a ne tu vyřvávat s prominutím blitky!!!!

 

 

Hele, ja Karneval taky nemusim. Dokonce sem net odhlasil a poridil si ADSL (svete div se,ono je to lepsi). Ale tyhle vylevy......nechytnul te uzeh z toho vedra? Doporucuju se napit a rozdejchat to. Pak pockat az naskoci vetsi IQ a schopnost reagovat a davat argumenty.

 

Ahoj,

 

Ano nepřehnal jsem to, inteligentně jsem to nenapsal záměrně pač jsem předpokládal (ve skrytu duše) ,že by jsi to opravdu mohl přečíst nějaký zaměstnanec (výše postavený)karnevalu a mohlo by se to zlepšit, ale to stejně bylo jen najivní. Jen k těm argumentům nevím co bych měl dodávat, prostě si představ, že máš 1mbit a stránky se ti načítají jako když si platíš za 5 mbit, potom jsi ještě přičti, že technik ,který u tebe byl ti "téměř" vnucuje jak jsou od modemu (mého) báječné odezvy k nim do prahy na server a všechno je v pořádku.Přitom mám vypozorováno,že problém není mezi židlí a klávesnicí.platím ranec a chci aby to adekvátně odpovídalo ceně.. A když se to neřeší, tak nevím jak více bych měl reagovat a mít větší argumenty.!! (jasně mám vypozorováno, že ve statusu na modemu signál klesá) stránky se načítají pomalu..hnusně pomalu,nevím co k tomu více dodat.,

čao IQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Geeker
promintě jistej pane D....

Vaše parametry odpovídají standartu Docsis a odezvy až na modem jsou skutečně naprosto v pořádku, tak za technikem stojím...zkuste se nad sebou zamyslet a dát skutečně pádný důkaz a argument a ne tu vyřvávat s prominutím blitky!!!!

 

 

Hele, ja Karneval taky nemusim. Dokonce sem net odhlasil a poridil si ADSL (svete div se,ono je to lepsi). Ale tyhle vylevy......nechytnul te uzeh z toho vedra? Doporucuju se napit a rozdejchat to. Pak pockat az naskoci vetsi IQ a schopnost reagovat a davat argumenty.

 

Ahoj,

 

Ano nepřehnal jsem to, inteligentně jsem to nenapsal záměrně pač jsem předpokládal (ve skrytu duše) ,že by jsi to opravdu mohl přečíst nějaký zaměstnanec (výše postavený)karnevalu a mohlo by se to zlepšit, ale to stejně bylo jen najivní. Jen k těm argumentům nevím co bych měl dodávat, prostě si představ, že máš 1mbit a stránky se ti načítají jako když si platíš za 5 mbit, potom jsi ještě přičti, že technik ,který u tebe byl ti "téměř" vnucuje jak jsou od modemu (mého) báječné odezvy k nim do prahy na server a všechno je v pořádku.Přitom mám vypozorováno,že problém není mezi židlí a klávesnicí.platím ranec a chci aby to adekvátně odpovídalo ceně.. A když se to neřeší, tak nevím jak více bych měl reagovat a mít větší argumenty.!! (jasně mám vypozorováno, že ve statusu na modemu signál klesá) stránky se načítají pomalu..hnusně pomalu,nevím co k tomu více dodat.,

čao IQ

 

To je sice mozne ovsem jako byvaly klient karnevalu musim rici ze se mu ani nedivim. Ted mam pripojeni 4mb Up/down za 499 vc DPH +kc verejna IP bez omezeni dat a pingy na veskere servery mam polovicni. Z Gmailu se mi pres pop3 stahuje posta misto 70-80 kb 250-320 kb a to nemluvim o hrani her. Karneval by se mel zamyslet na svou ji politikou. 90% lidi vyzaduje kvalitu a neomezene data ne rychlost ktera beztak kolisa odezvy jsou mnohem horsi. Kdyby v siti bylo pripojenych 90 sosacu s 2 mb linkou je to mnohem lepsi nez 180 nahodnych stahovacu s 5mb linkou kterou zahlti mnohem rychlej. Takze nejake standardy jsou tak akorat na.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...