Jump to content

Horizon go vs Vodafone

Recommended Posts

Ahoj,

Předevčírem mi vyměnili settopbox a od té doby nefunguje Horizon.tv. Na android je náhrada Vodafone tv. Je nějaká alternativa pro windows? Docela jsem to využíval.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • HD DVR Mediabox
  • Kralovická Plzeň

Plánuje se náhrada na Windows i Linux? Horizon TV v prohlížeči funguje na obou systémech bez problémů a využívám jej teméř denně.

• 150 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • CISCO EPC3925, HD Mediabox
  • Praha

• 2 months later...

Nechci prudit, ale před týdnem jsem byl převeden z UPC pod Vodafone TV a musím konstatovat neskutečný krok (spíš skok) zpět. To co bylo běžné, sledování TV na PC přes Horizon, streamování do TV přes Chromecast, již nelze, ačkoliv je o toto ze strany nás zákazníků poptávka (jak je vidět nejen v tomto fóru, ale třeba i v hodnocení app Vodafone TV na Google Play). 

Lze očekávat v nějakém krátkém horizontu zlepšení (pokud vůbec), např. streamování přes Chromecast. Abych věděl, zdali mám vyčkat anebo se podívat u konkurence, která naštěstí je. Z doslechu vím, že spoustě lidí tyto možnosti chybí a při migraci k Vodafone TV službu ukončili a přešli jinam.

• 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone TV stb, CA modul, Compal CH7465
  • Most

S dovolenim se zeptam zde. Resim ted s UPC jednu vec, mam internet + TV a rad bych zrusil pronajem Kaonu ale chtel bych stale mit Horizon GO + internet. Dle operatora z call centra to nejde, a predali pozadavek dal. Radeji se chci ale zeptat i zde, jestli je to mozne nebo ne. Projizdel jsem i kompletni cenik a z toho moc moudry teda nejsem.

• 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Compal, Technicolor
  • Praha

Pokud nechceš platit za pronájem zařízení, tak se koukni po bazarech a kup nějaké použité (prokazatelně odprodané!), Ideálně nějaký CA modul, pokud bude za rozumnou cenu a strč ho třeba do skříně a koukej na Horizon Go.

• 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
  • Brno