Přejít na obsah

Analog a Digitál


Návštěvník Shovívavý

Doporučené příspěvky

Když mám KOMPLET (analog) a chci DIGI KOMPLET. Bude to znamenat, že přes Handan STB mi poběží digitál a ve vedlejším pokoji na jiné TV původní analogové vysílání :shock: ? Jinými slovy nechá mi Karneval původní analog? Kolik budu platit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Ano poběží vám digitál i analog.

Cena je podle ceníku (viz stránky Karnevalu) za nabídku Komplet s přístupem k digitálním službám 578 Kč (tj. analogový Komplet je zahrnutý v této ceně).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ovsem HBO je vyjimka. HBO totiz pry v analogu postupne (behem roku, ci dvou) skonci tak ci onak. Nicmene cela zbyvajici analogova programova nabidka pobezi v siti Karnevalu i nadale a podle vyjadreni zastupce Karnevalu na konferenci CAKK analogove vysilani v siti kabelove televize nepochybne pobezi i po roce 2012 a to tak dlouho, dokud to bude pro zakazniky zajimave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle podle mne bude záviset na nabídce v digitálním vysílání, "rozbalíčkování" jednotlivých programů a samozřejmě na "s okolím" porovnatelných cenách. Idea aby si každý vybral kanály, které se mu zamlouvají a za které je ochoten platit je asi v tuhle chvíli utopií. I když je to důvod proč chci do digitálního vysílání chci jít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Digitální vysílání je taková "menší revoluce", dá-li se tomuto vůbec takhle nazvat. V této době ti asi DVB-C nebude moci nabídnout až tak tolik. Avšak pokud potřebuješ o trochu vyšší kvalitu, EPG, MultiWiev, aj. , tak proč ne. Momentálně do digitálu Karneval pouští takřka podobnou kvalitu, jako do analogu (přičinou je převážně skoro zaplněný kmitočtový multiplex, postupem času to ale bude čím dál lepší). Rozhodně bude do budoucna zajimavý VOD, STB s dvema tunnery a vestavěným HDD, atd.

 

Nechme se překvapit a berme to trošku s rezervou. DVB-C je v podání Karnevalu, když to tak nazvu "něco nového", co neběží u nás až tak dlouho. Každopádně, máme se ještě na co těšít :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VOD je to co by se mi také líbilo :-) Databáze filmů, pořadů, koncertů. Naladěno několik málo kanálů, na které se člověk skutečně stíhá dívat. Ve chvíli, kdy chci vidět kýžený film zabrousím do databáze objednám a hledím a hledím... :shock:

 

ještě poznámku k "zařízení s HDD" výhodnější se mi zdá DVD rekordér s HDD, protože předpokládám, že mohu nahrávat z čeho chci (kamera, foto, TV...), kdežto HDD v STB mi umožňuje záznam pouze z "kabelu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
výhodnější se mi zdá DVD rekordér s HDD

 

No ale to asi nepředpokládáš, že by Karneval dodával svým zákazníkům DVD rekordéry s HDD. :lol:

 

Ten STB s HDD určitě ocení ti, kteří si nebudují doma nějaké rozsáhlé videotéky, ale rádi by si zaznamenali a později se koukli na program, který nestíhají např. z časových důvodů nebo program běží zrovna v čase, kdy něco zajímavého jde i na jiném kanále, tak jeden nahrají na HDD a na druhý se koukají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...