Přejít na obsah

Cena za sluzby


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kleff
Už jsem měnil několikrát, a vždy bez problémů.

tak to se mas, ja si pozadal o zmenu tarifu (navic telefonem), tarif mi zmenili, smlouvu poslali mailem a ja ji podepsal a poslal zpet a od mich mi jeste nic nedorazilo (za tri dny to bude uz mesic)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

Tak to zase někde mají v tom bordel...jako v dalších plno věcech...asi bys měl zkusit kontaktovat to jejich slavné Kontakt centrum, nebo napsat email a poinformovat se co a jak.

Mi přišla smlouva zpátky cca za 7-8 dní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukam ze nejsem sam, kdo se sebou nechal vyjebat s t250. Nikdy jsem nepatril mezi kverulanty kterejm se nikdy nezavdecite, A zvyseni rychlosti se mi zdalo jako neuveritelne velkorysy pocin. (nestezuju si na male limity, protoze jsem s nimi byl obeznamen pri uzavirani smlouvy) A dynamicka verejna ip, rozhodne lepsi nez staticka vnitrni. Nicmene.

 

Jsem ted mimoradne na*rany. Musim misto 475,- platit starych 499,- :(( A jiste uznate, ze nejde jenom o nejakejch umrnenejch 24 korun, ty vyhodim za horsi veci. Nejde o to, ze si za to "muzu sam" to je podle vsech papiru taky nadevsi pochybnost. O co teda jde? O to, ze odeted musim byt pred svym providerem ve strehu. Jednou prisel, na nic se neptal, zrusil muj tarif a za prerazeni do jeho nahrady chce petikilo. Sice vedle toho navysil i me, coz bych ocenil, kdyby to ale nebylo opijeni rohlikem a odvadeni pozornosti. Ted jsem v novym tarifu za starou cenu. Neni to nijak zvlast marketingove rafinovane, jenom jsem to proste necekal. Ne od sveho ip providera.

 

Pokud se tedy mily karnevale, jak se ukazalo, rozchazime v chapani toho co je to "sluzba zakaznikovi" nebo alespon "ferovy pristup" a ty po telecomacku mavas smlouvami a vykrikujes, ze vse je vporadku, a ze ja jsem nevdecnej ignorat, tak mi vrat muj turbo250 zpatky. Na to moje sshcko mi bohate staci a za to aby ses cejtil buhvijak nakoni, mi to nestoji. Chci taky zpatky svoji statickou vnitrni ip, zadny dhcp ve smlouve nebylo! Kromtoho kdybych potreboval tech1000kb k zivotu, tak si je poridim sam hned nazacatku. (uff, neveril jeste pred tydnem, ze si tohle budu opravdu myslet).

 

Takze asi tak... Marketingovym uskokum zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to karp1:

 

Presne tak jak pises. Kdyby bylo zachovani puvodnich tarifu nejak ekonomicky vyhodne, tak to chapu jako bonus za vernost. Jenze tak to je jen u drazsich tarifu. Tyhle praktiky bych cekal od telecomu, ale ne od karnevalu. Vim o vice lidech, kteri to v prehrsli marketingovych akci typu "vyssi tarif za 118 kc" (ovsem jen na 6 mesicu a to uz nenapsali) prehledli, nebo pravdepodobne spise nepochopili (a neni divu, tak trochu to odporuje zdravemu rozumu). Rozumim tomu, ze cilem karnevalu neni nase spokojenost, ale predevsim zisk. Temito kroky si vsak spoustu zakazniku zbytecne nastve (verim, ze rada z nich o tom jeste ani nevi). Taky se pozastavuji nad tim, ze jim to za to stoji. Nehlede na to, ze kdo ma t1000 a k tomu komplet a neni pritom "notoricky stahovac", tak si muze zazadat o přechod na nizsi tarif a usetri vic jak 300 kc mesicne, po dvou, trech mesicich zdarma prejde na 3m a ve finale jeste usetri jednou tolik, co zaplatili na poplatku (nebo vydrzi pul roku a karneval jim treba zacne nabizet vyssi tarif se slevou - o, jak ekonomicky vyhodne ;-) ). Tohle ti s t250 bohuzel udelat nemuzou a prechod s poplatkem se jim bude vracet dost dlouho na to, aby se to vyplatilo. Karnevale, karnevale, tito zakaznici ti nejakej patek duveruji a plati, nekteri z nich uz pekne dlouho a takovy pristup si rozhodne nezaslouzi. Myslim, ze by jim mela byt nabidnuta moznost prejit zdarma jeste jednou, s jasnejsi formulaci (a treba casove neomezena), nebo jeste lepe ty, pro ktere je to vyhodnejsi proste prevest na nove tarify.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno zlé je na něco dobré. Díky tomu, že mě Karneval viditelně odrbává každý měsíc o 27 Kč jsem mu naštěstí přestal věřit a porovnáním cen s dalšími poskytovateli jsem zjistil, že Internet od Karnevalu je nyní nehorázně předražený o stovky korun za měsíc. Na rozdíl od většiny jiných poskytovatelů Karneval u většiny tarifů ani nehnul s limitem přenesených dat. Naprosto by mi stačila rychlost 1Mb/s, ale limit 2GB je naprosto směšný. Kdybych měl pevnou linku, tak si okamžitě pořídím ADSL třeba od Tiscali, ale součet za paušál + ADSL vyjde zhruba stejně jako u Karnevalu. Šanci přetáhnout mnoho zákazníků nyní získala spousta bezdrátových poskytovatelů, kteří budují sítě na sídlištích. Srovnejte např. nabídku http://www.inext.cz/nabidka.htm pro sídliště ve Zlínském kraji. Jak jsem mluvil s jejich zákazníky, u služby 2Mb/s dosahují většinou rychlosti nad 1Mb/s, bez limitu. No nechtějte to za 300Kč/měsíc !!! Za několik týdnů by měla být tato služba dostupná i na našem odlehlém sídlišti, a pak sbohem Karnevale... Seznam dalších WIFI sítí je třeba na http://www.internetprovsechny.cz/wifi.php, nejlepší je jim asi napsat dotaz, jestli nabídnou lepší připojení než Karneval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem na wifi je , že nikdy nedosahneš garantovnýho pingu kvuli agregaci, což u karnevalu máš.

taky mě teď ojebavaj za to že platím měsíčně , podle jejich netovýho ceníku 772Kč místo jejich 799Kč , které rozesílají mailem v upomínkách, a můžou mi políbit, nebo odpojit. když mě odpojí, přihlásím se znova a jak je to obvyklé, dostanu ještě na 3 měsíce net zdarma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U karnevalu taky nemáš garantovanej ping, stačí si přečíst FAQ.

 

Mám k porovnání ADSL linku 512/128 a tam dosahuju ping na volny mezi 10-14 ms, kdežto s karnevalem T5000 to lítá mezi 13-40ms. A to je počet skoků u karnevalu o jeden nižší...!

 

Pamatuju doby, kdy byl ping u karnevalu rychlejší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

"Rychlejší ping", zajímavý termín :)

 

Ano, pamatuji též na dobu, kdy byl svými nízkými odezvami takřka bezkonkurenční, kdy na něj ADSL nemohlo sáhnout :)

 

Bohužel, časy se mění a s postupným zvyšováním penetrace zákazníků, kteří využívají internetové připojení od Karnevalu, se dalo jen očekávat postupné zhoršování některých věc (tedy v tomto případě např. ping, aj.)

 

PS: Na jednu stranu došlo zase k výraznému snížení výpadků, i když, netroufám si tvrdit, jak jsou na tom ostatní z jiných lokalit, např. v Brně jsem již dlouho nezaznamenál nějaké "slítnutí", nepočítám-li technologické úpravy datové sítě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
... ADSL linku 512/128 a tam dosahuju ping na volny mezi 10-14 ms, kdežto s karnevalem T5000 to lítá mezi 13-40ms... .

 

Myslim si ze ten ping co ty tu pises neni zas az tak hrozny a na prohlizeni stranek to stejne nepoznas (vlastne ani nevim, na cem by to melo bejt znat? :D ).

A odkud ses? Me to na tuhle stranku ukazuje prumerne 13 ms (min. 12 ms, max. 16 ms). Je pravda ze po zvyseni rychlosti se pingy pokazily, ale u nas nedavno probehla optimalizace topologie IP site a po tom se pingy zas vratily k normalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc
Je pravda ze po zvyseni rychlosti se pingy pokazily, ale u nas nedavno probehla optimalizace topologie IP site a po tom se pingy zas vratily k normalu.

To většinou bývá, protože dojde k zvyšení počtu technologických zařízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...