Přejít na obsah

Modem neustále pracuje...Je to v pořádku...?


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Zdravím Lidičky..,mám takový problém...Již asi 10 měsíců využívám službu T4000 nyní 7M...Vždy..,po vypnutí PC,led-dioda na modemu (Pc/activity) jen a pouze svítila..,což se mi zdá logické,a v pořádku...Ale asi dva dny zpět se ona zmiňovaná dioda ne a ne zastavit...Prostě neustále v kuse poblikuje..,na funkčnost,či rychlost tenhle jev nemá vliv..,ale prostě mi to příjde divné,a co víc..,znervozňuje mě to...:)Je pravda..,že jsem si asi 3 měsíce zpět zřídil WanIp..,ale tenhle "problém" nastal až těd...máte někdo podobnou zkušenost...?Předem děkuji za odpovědi a případná řešení...Lokalita..:Zlín-Střed...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Najdou se vždy nějaké ARP pakety, které stále proudí. Pokud odpojíš úplně PC od kabelového modemu a i přesto stále active "blika", neřešil bych to, možná si to někdo proklepava ICMP pakety, nic vážného.

 

Resp. ty to nijak stejně neovlivníš, v případě nějakého podezření (že z toho nemůžeš spát :P), helpdesk Karnevalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milink
Najdou se vždy nějaké ARP pakety, které stále proudí. Pokud odpojíš úplně PC od kabelového modemu a i přesto stále active "blika", neřešil bych to, možná si to někdo proklepava ICMP pakety, nic vážného.

 

Resp. ty to nijak stejně neovlivníš, v případě nějakého podezření (že z toho nemůžeš spát :P), helpdesk Karnevalu.

 

Otazka dne zni - zapocitavaji se takova data do limitu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

No, me to zacalo delat to samy.... s tim rozdilem ze za modemem je router, na kterym prozmenu stale blika WAN.... i kdyz jsou vsechna zarizeni pripojena k routeru vypnuta....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník beetlejuice

Dohledovy system Karnevalu komunikuje se vsemi modemy na siti, neni to nic neobvykleho. Takovy traffic se samozrejme do limitu nezapocitava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Jo, to samozrejme vim. Nicmene az ted zacala ta kontrolka blikat hodne intenzivne oproti obcasnemu probliknuti jak to bylo doposud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Jak již zmiňoval beetlejuice, modem si se sítí stále povídá, tedy nezajímal bych se o to! Nejedná se o žádnou chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...