Přejít na obsah

Zvyšování rychlosti od října na 500mbps


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

Návštěvník upcman

no len sa neteste predcasne, v ponuke na Slovensku 500mbit internet bol uz pred rokom. a tak ako som sa zmienil v inom vlakne realita bola uplne ina. v prvom rade si musel zakaznik zaplatit odbornu instalaciu za 15eur, kedy prisiel technik a premeral signal priamo u zakaznika ci je mozne zriadit 500mbit internet. aj napriek tomu ze signal bol u zakaznika OK bolo dosiahnut 500mbit terno. zakaznik mohol mat akokolvek nadupany pocitac, proste to kolisalo a velmi nestabilna rychlost.  preto sa rozhodli po 9 mesiacoch 500mbit internet z ponuky stiahnut. teraz maximalna rychlost na slovensku je mozna 300mbit solo ale aj v kampani. zrejme na slovensku sa v buducnosti bez vyraznej investicie do infrastruktury nepodari navysit rychlost nad 300mbit. hra s cislami sa tento krat nevyplatila, lebo prachy su zaujimave, ale dolezita je aj stabilita rychlosti pripojenia, ked si zakaznik zaplati 500mbit ma to proste slapat, od tak velkej firmy ako je UPC to proste zakaznik ocakava. Realita bohuzial bola uplne ina. Preto je na Slovensku od UPC 500mbit internet tabu.

Upraveno uživatelem upcman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Sice na českém UPC webu 500 Mbit tarif ještě nevidím, ale tento text už ano:

Citovat
Nabídka platí pro nové zákazníky služby UPC Internet, kteří realizují objednávku do 31. 9. 2017 a kteří budou využívat služeb minimálně 12 měsíců v rámci věrnostního portfolia. Změna programové nabídky vyhrazena. Maximální dostupná rychlost 500 Mb/s může být závislá na lokálním vytížení sítě a počtu připojených zákazníků.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13
před 5 hodinami, upcman napsal:

biznis sluzby do toho neplet, bavime sa o domacnostiach

Ano? A kde v tvojom prispevku su spomenute domacnosti? A za druhe, business zakaznici urcite nepotrebuju stabilitu rychlosti pripojenia, vsak? Asi je im to uplne jedno...  Tak prosim ta, skus uz konecne prestat pisat klamstva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

v ktorej casti prispevkov pisem klamstva? ja nemozem za to ze mas kratku pamat a nepamatas si ze 500mbit internet sa ponukal na slovensku pre domacnosti iba 9 mesiacov. nemozem za to ze nesledujes oficialnu facebook UPC SK stranku kde sa hromadia staznosti ludi. to ze si nasiel ponuku pre biznis zakaznikov small office / home office a je v ponuke 500mbit ved ok, ale kolko ma soho zakaznikov UPC na slovensku? minimum a kolko domacnosti? vela

ale ake klamstva? v com presne klamem?

Upraveno uživatelem upcman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr
před 5 hodinami, Dragokazov napsal:

Sice na českém UPC webu 500 Mbit tarif ještě nevidím, ale tento text už ano:

 

Moc se mi líbí ten datum 31.9 .2017

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13
před 36 minutami, upcman napsal:

v ktorej casti prispevkov pisem klamstva? ja nemozem za to ze mas kratku pamat a nepamatas si ze 500mbit internet sa ponukal na slovensku pre domacnosti iba 9 mesiacov. nemozem za to ze nesledujes oficialnu facebook UPC SK stranku kde sa hromadia staznosti ludi. to ze si nasiel ponuku pre biznis zakaznikov small office / home office a je v ponuke 500mbit ved ok, ale kolko ma soho zakaznikov UPC na slovensku? minimum a kolko domacnosti? vela

ale ake klamstva? v com presne klamem?

Klames a uplne zjavne  napriklad v tom, ze Internet 500 je pre UPC tabu a pritom nie je problem to zriadit pre business klientelu. Ale ked su pre teba vyznamne a zasadne zopar staznosti notorickych stazovacov (podobnych tebe) na fb, tazko s tebou realne debatovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

mas svoju teoriu maj si ju, kazdy mame pravo mat svoj nazor. pre 99 percent zakaznikov je biznis sluzba pridraha a zbytocna, majorita su domacnosti a plati to ze 500mbit v ponuke uz nie je. co sa tyka slova notoricky, nemam ten pocit ze by sa na facebooku stazovali stale rovnaki zakaznici. ja zakaznikom UPC uz nie som dlhe roky nemam dovod vypisovat na fb, na to sluzi toto forum. Kritika firme nezaskodi pokial je kritika vecna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoja kritika ma daleko od vecnej.. UPC ma kopu chyb - ale rovnako viem opravnene kydat hnoj na Orange, Antik, Telekom! mimochodom, sused ma 500 Mbit vyse roka (ako sukromna osoba, nie firma) a predstav si, ze nema problem (ak neratam latencie Compal modemu, za ktore nemoze UPC, ale Intel), rychlost ma skoro stale deklarovanu (download aj upload).

Argumentovat dristami na fb je velmi nebezpecne - vacsina ludi, ktora nema problemy, nebude vypisovat na fb, ako im to bez problemov funguje.. tam sa ozyvaju len ti, ktori maju problem (a velmi casto je to problem podomacky zbastlenych kablov, konektorov, rusenia, vsak naco by som zaplatil technika, nech mi da kvalitny koaxial a dobre nakrimpuje konektory.. na to je DOCSIS citlivy).

Mimochodom, oranzova slubotechna ma tiez problemy s dodrzanim deklarovanych rychlosti na svojej optike v mnohych oblastiach, kde je vela sosacov :-)))) a oranzovy hotline je prave tak neschopny a zatlka ako upc! GPON je prave tak zdielany ako DOCSIS.. a oranzovi sudruhovia sa k upgrade na vyssiu verziu GPONu nehrnu, nejsou penize a frantici nedaji!

 

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...