Přejít na obsah

Ako je to s počítaním prenesených dat


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kleff

u mě to vypadá podobně ale to je tím že jsem měnil tarif

zmena.jpg

je možné že když se v průběhu období změní tarif že data z nového tarifu jsou k dispozici celá jen do konce období nebo se zmení i období?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to pocita divne furt-podle prenesenejch dat sem treba za limitem ale rychlost mi klesne az kdyz se zbyva vycerpat klesne na nulu. By mi zajimal kterej udaj je pravdivej nebo estli se to pocita nak jinak...napr preneseny data i v ramci mistni site karneval a udaj zbyva vycerpat data preneseny v ramci nepocita...je to dobra teorie nebo spatna teorie? nebo jaka je to vlastne teorie? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Vím, že se to tu už někdy řešilo, ale nemůžu to najít.

Celý pátek a sobotu jsem nebyl doma, počítač byl vypnutý, modem v režimu stand-by, ale na Karneval počitadle mám za pátek přeneseno 290 MB a za včerejšek 90 MB. Nechápu to. V bytě nikdo nebyl, takže neměl kdo surfovat a stahovat. Neví někdo, v čem by mohla být chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

no nevim jak je to mozny ale tenhle mesic mi to pocitaj zas naopak-nekdo neumi odcitat.jednou mi neco pridaj pak zas uberou.ukrutnej bordel :?::evil: todle by dal lip do kupy zak 4 tridy zakladni skoly...

Tarif: TURBO 1000

Přeneseno dat: 1.76 GB / 2.69 GB .

Přístupová rychlost: 3000/300 kbps

Datový limit FUP: 10 GB/10 GB

Zbývá vyčerpat: 8,16 GB/7,08 GB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Chtel bych se zeptat. Tento mesic mi zas mirne nesedi pocet stazenych /zbyvajicih dat.

Proto by me zajimalo zdali se mam ridit tim kolik dat jsem stahl nebo tim kolik mi jich jeste zbyva vycerpat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin

kolik zbyva vycerpat.

Je mozne, ze pri takovem velkem poctu zakazniku karnevalu trva nez te zablokuje nebo ti pricte data. Mno do toho clovek nevidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Já si myslím, že by to počitadlo mělo být jen pro informaci a počet stažených dat by měl být neomezený.Pokud si platím cca 800kč (3M =10GB) a mám cca 300kb za sekundu a např. za 10 dní vše vyčerpám, spadnu na nějakých 30kb/s, což je za takový peníze bída!Cena by měla odpovídat rychlosti internetu a ne počtem dat! Když se podívate třeba na společnosti, co poskytují bezdrátový internet, jeden nejmenovaný má různé paušály a tam se platí za rychlost, je tam důležitá poznámka "stažená data=bez omezení).Další má např. nejnižší paušál cca 350kč a limit 10GB :idea: U Karnevalu by to mělo za těch 800kč být aspoň 20GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...