Přejít na obsah

Nové tarify a převod ze starých


Návštěvník Vlcak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Vlcak

Chtěl bych vědět, jestli jste někdo řešil s Karnevalem :

mám Turbo 2000 za 1090 Kč/měsíc - mělo by chodit 5Mbitů, ale chodí tak 3-4 Mbity;myslím, že by mi stačil nový tarif Turbo 3M s 3 Mbity za 690 Kč/měsíc.

Nejsem si jist jestli Karneval tuto změnu umožňuje. Je mi jasné, že zaplatím podle ceníku 500 Kč za snížení tarifu.

Pokud někdo máte s takovou změnou zkušenost, odpovězte mi. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Nejsem si jist jestli Karneval tuto změnu umožňuje. Je mi jasné, že zaplatím podle ceníku 500 Kč za snížení tarifu. Pokud někdo máte s takovou změnou zkušenost, odpovězte mi. Díky

Karneval samozřejmě tuto změnu umožňuje a pokud o ni požádáš do konce března, tak to bude i bez poplatku 500 Kč. Sám jsem měl taky tarif Turbo 2000 a taky jsem přešel na Turbo 3M, protože mi bohatě stačí. Napsal jsem jim mail se žádostí o změnu tarifu a asi za 14 dní se ozvali a už jedu na Turbo 3M, pokud bys to chtěl urychlit, tak je asi lepší zavolat na 844 111 116.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlcak
Nejsem si jist jestli Karneval tuto změnu umožňuje. Je mi jasné, že zaplatím podle ceníku 500 Kč za snížení tarifu. Pokud někdo máte s takovou změnou zkušenost, odpovězte mi. Díky

Karneval samozřejmě tuto změnu umožňuje a pokud o ni požádáš do konce března, tak to bude i bez poplatku 500 Kč. Sám jsem měl taky tarif Turbo 2000 a taky jsem přešel na Turbo 3M, protože mi bohatě stačí. Napsal jsem jim mail se žádostí o změnu tarifu a asi za 14 dní se ozvali a už jedu na Turbo 3M, pokud bys to chtěl urychlit, tak je asi lepší zavolat na 844 111 116.

Díky za info, já už tam mezitím volal a dozvěděl se přesně to co píšeš. "A mám to zadarmooooo!!!" Jak říkal Přemet dřevěná Podlaha - tedy myslím bez té pětistovky. Jediný c mě na tom trochu mrzí je ten datový přenos 10/10 GB, ale to přežiju. Já totiž v poslední době začal pošilhávat po konkurenci, abych se dostal s Netem na cca poloviční náklady ze současných 1090 Kč. A myslím, že tímto se mi to téměř podařilo. Oni stejně za nějaký pátek zase rychlosti, popř. data zvednou. :?: Nic jiného jim nezbyde. :wink:

Takže ještě jednou díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neraduje se predcasne. u kazdeho snizeni sluzeb doporucuji jim to poslat pisemne. karneval mi uz dvakrat zaprel telefonat na tema snizeni sluzeb a jako dosledek jsem cvakal dal, dokud jsem to nezjistil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

tak stejne jako jini jsem si kvuli zrychleni snizil tarif na T3000

akorat me sere ze musim na postu ponevadz nemam znamku abych jim podepsany smlouvy poslal k podepsani :(

ale co bych pro usporu 500 kc/mes neudelal :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doufam, ze posta nutna neni, ja to s nimi resim pres jejich mail a asi to funguje, protoze mi prisel srdceryvny dopis, abych si to jeste s tim rusenim televize rozmyslel, kdyz maji tak uzasnou nabidku 40 programu a malem mne zviklali, ale pak jsem si vzpomnel kolik penez uz jsem jim za ty roky poslala a me srdce se zatvrdilo:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...