Přejít na obsah

Konec Jednotky a Dvojky v ČR?


Tommy Kindernay

Doporučené příspěvky

Třeba se to vyřeší formou slovenského balíčku :wink: Když bude německej, proč ne... Oni by na tom vydělali, takže by mě to nepřekvapilo. Ale upřímně, kromě 1/2 není fakt o co stát. Markíza, JOJ a jejich klony jsou už dlouho kopiema těch našich v horším vydání.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

Stejně UPC Česká republika nemá absolutní zájem to překlopit HD. Než to neustále šířit v SD, tak to raději vůbec. Hlavně že na místo RTVS mají přednost s překlápěním do HD zahraniční zpravodajské stanice v angličtině a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
V SD je to z důvodu přeshraničního příjmu, nebo ne? V HD terestriálně asi nevysílají.

 

Nekecej capiny, jako Čech z Čech nemůžeš vědět když reálně nepřijímáš slovenské DVB-T. Jsem Moravák z Moravy a přijímám Jednotku s Dvojkou v HD z DVB-T ke kabelovce, když je české UPC tak neschopné to zařadit v HD a nemá evidentně ani zájem. Naposledy asi v koncem ledna mě odepsali to, že nemají na to technickou kapacitu a volné místo. Na opačné straně má slovenské UPC má úplně všechny stanice České televize kromě ČT sport v HD kvalitě. Kdyby mělo UPC Česká republika opravdu zájem, tak to dávno maji zrovna tak jak ČT1 s ČT2 v HD UPC Slovenska a ihned po spuštění ČT24 s ČT D/Art v HD ze strany České televize i tyto stanice spuštěny ze strany UPC SK ihned v HD kvalitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...