Přejít na obsah

Po prihlaseni do Horizon GO zmizi 4 programy-nabidka Komplet


cvancara

Doporučené příspěvky

Zdravim, s UPC to uz resim 2 mesice, bohuzel stale bez vysledku. Ted mam Komplet, v TV je vse v poradku.

 

Ale - pokud pouziji Horizon GO (je jedno, jestli na PC, na Androidu, na tabletu, na mobilu...), tak po prihlaseni zmizi 4 kanaly - konkretne Arte HD, AutoMotoSport HD, FilmEurope HD a Crime&Investigation (proste v te nabidce nejsou).

Pokud si spustim uvodni stranku Horizon GO, a jsem neprihlasen, ty kanaly v tom seznamu jsou. V okamziku, kdy se zaloguji, tyto 4 zmiznou (jen a pouze tyto 4). Zkouseli jsme zrusit muj ucet a vytvorit novy - stale stejny stav. Zmena hesla, zrusit vsechny kanaly a jejich znovuobnoveni...proste nepomaha vubec nic. Ted je to ve fazi, ze by to melo byt nahlaseno primo v Holandsku. Setkal uz se nekdo s tim? Pokud ma nekdo nabidku Komplet, muze to u sebe overit? Drive jsem mel Komfort, a tam chybelo pouze Crime&Investigation. Po prechodu na nabidku Komplet (v domeni, ze tyto problemy zmizi) misto toho jednoho kanalu chybi ty 4.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to cele zahadne - kdyz jsem mel Komfort, nefungovalo pouze C&I.

Kdyz jsem presel na Komplet, tak druhy den rano vse fungovalo, ale pouze 1 den. Pak ty 4 zase zmizely. A od te doby to resim a resim a resim... Jenom jsem chtel overit, jestli to nedela i nekomu jinemu.

Delam sitare a rekl bych to takhle po nasemu - jako by se nekde bily nejake politiky.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cipísek

Mám podobný problém, taky mám komplet nabídku , a po přihlášení na Horizon Go na mobilu mi tam chybí Nova Action, ne že by mě to vadilo ale zajímavý je že když se odhlásím tak v seznamu zase je. Zvláštní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...