Přejít na obsah

Zvýšenie pre starých klientov od apríla UPC Slovensko


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi
Takže bych všechnu špínu neházel jen na UPC :lol:

 

Nehadzal,pokial by upc a dalsi dodávatelia TV signalu zriadili extra plateny balik pre medialne sracky (markiza,joj),v tom pripade by som tymto srackam daval rok max dva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zároveň mi vnucujú My Prime s TV Archívom, ktorý ako sami uvádzajú " nebude mať vplyv na programovú štruktúru Vašej digitálnej televízie". Teda mi nič fakticky neponúkajú, nie som fanúšikom sledovania TV programov na mobile !!!

Co maju My Prime, TV Archiv a digitalna TV spolocne s mobilom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

interne informacie, kultury spolocnosti UPC su nepochopitelne pre masu ludi, ale predovsetkym je to firma, ktoru sice riadi slovak ale vlastnia ju holandania, pravdou je ze. cinnost firmy nevykazuje uspokojive cisla, to nuti firmu robit razantne opatrenia, z toho ci im ostalo vytianut maximalny potencial ziskania penazi od zakaznikov. Firma sa dost spalila za posledne roky, mesta ako Levoca, Brzotin, Dlha Luka, Nitra, Sabinov su jedno velke fiasko. Ludia zobru na diskusnych forach ako chcu mat rychly internet, ked provider pride s rychlym internetom, vymyslaju nad cenami. Ako som uz napisal vyssie riaditel Miller sa vyjadril pred rokmi dost jasne, viac prijmov, menej zakaznikov - udrzatelny stav. Sucastny stav, napr. na vychode SR treba zakaznikov v mestach hladat na sidliskach na prstoch oboch ruk. Ide firma do toho rizika, nehovoriac nepredajnost a nevysvetlitelnost kampani FP50 prechod na vyssi balik ked zakaznikom staci nizsi a podobne. Asi takto funguje firma. O takychto zmenach nevie vo firma kazdy len uzky okruh okolo Millera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zuzana

Ked sa posledne zvysovala cena v UPC , bola som sa na to samozrejme spytat , a v UPC mi povedali, ze sice som stary zakaznik, ale aby mohli poskytnut

dobre - rozumej nizsie ceny novym klientom, musia starym cenu zvysit.Takze pre povodnych klientov ziadna sluzba vo forme nejakej vyhody a pod.

Ale sucasne mi poradila, nech dam vypoved a nasledne objednat novu sluzbu . Vtedy sa to oplatilo, teraz uz ani nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...