Přejít na obsah

Horizon HD Media Box tv nenájde


Návštěvník igis

Doporučené příspěvky

Návštěvník murder

igis příští týden jedu do Slovenská republika, můžu se u tebe zastavit a zprovoznit ti to???

 

Jako sorry ale trošku sebereflexe by neškodilo, popíšeš problém jako ichtil stejně se ti snaží někdo s tím minimem blbých informací co si napsal pomoct a ty mu nakonec vynadáš, že ti tu spamuje????

Doufám, že se pomoci nedočkáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník igis

minimum blbých informáci to môže napísať,len sám blbý ktorý nepochopý vísť z kanála von ,alebo proste prepať kanál a vrátiť sa späť a nenájsť stb,problém bol popísaný polopatisticky,ale za to ja nemôžem ,že máte krátke vedenie.od úvodu ,len blbá poznámka o vešteckej guli a pod.pýtať sa dá aj slušne.no a radiť mi ,kde mám hdmi vstup na ovládači no tak to by som už fakt musel byť na tom zle ,aby som to nevedel.vždy mám malú dušičku z fór ,kde žiadam o radu ,lebo v 80% sa ozve ironik,urážač,alebo týpek ,ktorý jasne položenej otázke nerozumie,ale radì.tak za to som fakt vďačný.

tieto fóra su ,aby sa tu človek na problém popýtal a ,že ideš na slovensko?no keď tomu rozumieš,ako radíš tak neviem či by si spustil aj ten ovládač,savana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...