Přejít na obsah

Horizon HD Media Box tv nenájde


Návštěvník igis

Doporučené příspěvky

Návštěvník igis

Horizon HD Media Box mám pripojený k telke cez HDMI ,ako náhle vídem von z kanálu na tv na ktorom mám všetky kanály od upc a vrátim sa späť viac mi settobox nenájde.Musím ho vypnúť a zapnúť a potom to naskočí.Robilo mi to aj na inom staršom settoboxe typ teraz neviem,viete prečo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Moment, mrknu se do vetecke koule...

 

Hodi se napsat co mas za tv a zdali jsi zkousel nahrat nejnovejsi firmware do televize. Vypada to.na.chybu v tv nez v stb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

to je jak kdyby se tě člověk zeptal co máš za auto a ty bys řekl peugeota....

 

tady http://www.sharp.cz/cps/rde/xchg/cz/hs. ... ateLang=cz zkus pak najít svůj typ televize a samozřejmě si zjistit jak se provádí update (u mě stačí vložit flasku se souborem do usb a vyvolat přes menu update). Jestli si tam nahraješ jinou verz fw než je podporovaná tebou, tak si u mě nestěžuj ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník igis

to mi nepomohlo nie je tam ten typ Sharp LC32WD1E navyše ja ani nemám žiadny usb vstup a inú možnosť aktualizácie tv softwéru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horizon HD Media Box mám pripojený k telke cez HDMI ,ako náhle vídem von z kanálu na tv na ktorom mám všetky kanály od upc a vrátim sa späť viac mi settobox nenájde.Musím ho vypnúť a zapnúť a potom to naskočí.Robilo mi to aj na inom staršom settoboxe typ teraz neviem,viete prečo?

Nějak nerozumím "videm von z kanálu na, na ktorom mám vsetky kanály od UPC"

Tím kanálem myslíš HDMI vstup?

Zkoušíš se na tento vstup pak dostat pomocí tlačítka "input" na DO?

 

odesláno z MT

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník igis

typ tv je v popise vyššie tým tlačitkom práve vídem von a samozrejme návrat ,ale to nič nerieši,veď píšem ,že ho nenájde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...