Přejít na obsah

PR nebo skutecna zkusenost aneb zensky pohled na Karneval


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Nahodou jsem narazil na tuto diskusi a proste me nedalo abych neragoval na KUFIho.

 

Clovece je mi te lito, ty ses nemocny a to velmi tezce! Ses klasicky pripad sobeckeho cloveka, ktery by sam jen bral, ale beda jak nekdo chce neco od tebe. Tve omezovani druhych neni zapricineno technickymi moznostmi Karnevalu, ale tvou povahou. Clovek tveho razeni i kdyby mel 1gbps obema smery tak porad bude chtit vic a vic a vzdy si najde duvod druhe omezovat. Znam nekolik lidi podobnych tobe a to i osobne a vsichni jsou dopuntiku stejni. Stahnou toho 20x vice nez sami spotrebuji, ale to prece neni podstatne, hlavne ze se jim od rana do noci plni nepretrzite disky a to je uspokojuje. Mozna se to zda jako utopie, ale treba se dockame doby, kdy se toto postizeni zaradi i do lekarske terminologie, treba jako datovy stihomam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI
"]Nahodou jsem narazil na tuto diskusi a proste me nedalo abych neragoval na KUFIho.

 

Clovece je mi te lito, ty ses nemocny a to velmi tezce! Ses klasicky pripad sobeckeho cloveka, ktery by sam jen bral, ale beda jak nekdo chce neco od tebe. Tve omezovani druhych neni zapricineno technickymi moznostmi Karnevalu, ale tvou povahou. Clovek tveho razeni i kdyby mel 1gbps obema smery tak porad bude chtit vic a vic a vzdy si najde duvod druhe omezovat. Znam nekolik lidi podobnych tobe a to i osobne a vsichni jsou dopuntiku stejni. Stahnou toho 20x vice nez sami spotrebuji, ale to prece neni podstatne, hlavne ze se jim od rana do noci plni nepretrzite disky a to je uspokojuje. Mozna se to zda jako utopie, ale treba se dockame doby, kdy se toto postizeni zaradi i do lekarske terminologie, treba jako datovy stihomam.

Dalsi pablb. Po 135126548952x opakuju: DOKUD MI NEBUDE UP OVLIVNOVAT DOWN, NETLIMITER NEVYPNU. Kapisto?!?! Povaha s tim nema co delat. Rok sem mel ADSL a zadnej omezovac UPu sem nepouzival. Az kdyz sem zjistil proc mi Karneval na DC++ stahuje sneci rychlosti, tak sem k nemu sahnul. Jinak je mi naprosto u prdele, jestli ode me nekdo taha nebo netaha. Navic, pokud me dotycnej pozada, tak mu dam extraslota trebas 30kB.

btw: predevcirem sem zjistil, ze se nescita up a down limit, ale pro kazdej smer si muzu stahnout 40GB. Cily je limit vlastne 80GB. To sem chytrej... Tak ted uz jenom vyresit to ovlivnovani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI
Nic vypínat nemusíš - stačí, když tě OP z DC vykopne, protože tam fakt nemáš co pohledávat.

Vy ste vsichni tak svaty az se mi z vas chce blejt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi pablb. Po 135126548952x opakuju.....

nak mi tvuj neustale omlejvanej pocet "opakovani "nesedi s tvym poctem prispevku :D Jinak souhlasim s predrecnikama, si ojebavka a basta.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI

Tak moje prispevky sou mazany a ostatnich ne? To sme si vybojovali teda peknou demokracii, to vam povim... :D:D:D

Tak to teda skusim bez sprostych slov (ale nevim jestli to zvladnu): Kolika z vas, co tu do me rejete a hrajete si na svatoušky, se navzajem takovym drastickym zpusobem jako me ovlivnuje Up a Down? Ale po pravde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kufi: Nemam moznost (ani potrebu) ti to dokazovat, ale ja sem podobnej soft ne jen nikdy nepouzil , ale ani nezkousel instalovat. Navic si nejstem ted nak jistej, kam touhle otazkou smerujes. Ono to je snad o tom, ze kolik ostatnich lidi to pouziva=budu to pouzivat taky? Jde o to jak premejslis, a na tom se tezko neco meni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Upozorňuji, nepoužívejte prosím citace na poslední příspevek. Pokud budete chtít odpovědět na nějaký, který by se obtížně nacházel, do citace dávejte pouze část úryvku týkající se vaší odpovědi. Děkujeme!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...