Přejít na obsah

PR nebo skutecna zkusenost aneb zensky pohled na Karneval


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník KUFI

Alespon tolik nepodporuju piraty. Zato by ste mi meli bejt naopak vdecny :D

Je tu jeste jedna moznost, jak docilit toho aby ode me lidi netahali a nesnizovali mi tak down - sdilet to co nikdo nechce. Jenze at clovek sdili sebevetsi picoviny (trebas 50x film s Vlastou Buranem z roku 1725 :) ), tak se vzdycky najde nakej blbec, kterej to bude stahovat :D Mějte si limit jakej chcete, ja osobne proste Netlimiter nesmaznu driv, dokud nebude Kurnewal Full duplex. Howgh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alespon tolik nepodporuju piraty. Zato by ste mi meli bejt naopak vdecny :D

Je tu jeste jedna moznost, jak docilit toho aby ode me lidi netahali a nesnizovali mi tak down - sdilet to co nikdo nechce. Jenze at clovek sdili sebevetsi picoviny (trebas 50x film s Vlastou Buranem z roku 1725 :) ), tak se vzdycky najde nakej blbec, kterej to bude stahovat :D Mějte si limit jakej chcete, ja osobne proste Netlimiter nesmaznu driv, dokud nebude Kurnewal Full duplex. Howgh.

Neboj - smáznou tebe. Ta veřejná pevná IP je k tomu přímo stavěná. A na sdílení pičovin taky moc nesázej - na Amigo, ProShare a dalších hubech jsou na to přímo vysazeni :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI
Neboj - smáznou tebe. Ta veřejná pevná IP je k tomu přímo stavěná. A na sdílení pičovin taky moc nesázej - na Amigo, ProShare a dalších hubech jsou na to přímo vysazeni :P

blah blah blah...ze to za celej rok jeste nikdo neudelal? A to sem na DC++ obden...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI
Dělej jak myslíš... A že tě tam sakra nikde nevidím (hlavně tady nevykládej, jak si každej den měníš nickname...) :D

To bude asi tim, ze tech hubu je trilion a useru na nich tak 100x tolik :):wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI
YNevim jak drasticky by se to melo ovlivnovat, cetl jsem tu nekde na foru ze az tak, ze down nakonec jede tak rychle jako UP, ale dosud jsem tohle nezaznamenal (a ze jsem na to cekal...)

Predevcirem jsem dokonce chytl slot (jediny), se kterym to jelo down 640kB/s a zaroven ode mne tahali tri lidi o celkove rychlosti 56 kB/s...(musim podotknout, ze rychleji mi UP nikdy nejel a asi ani nepojede a ze jsem zadne omezeni UPu nemel zapnute...)

Ted sem skousel vypnout omezeni uploadu v Netlimiteru a rychlost stahovani mi okamzite spadne z 940kB na 120kB. Hnus :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vidocq

tyvoe UP se v CR omezuje protoze tu sou asynchroni linky a ne protoze sou useri kurwy a to ze OPs na DC davaj bany za umezovani UP je ciste jejich blbost :evil: .U BT FAQ je psano:

 

Use a client that allows limiting of the upload rate, and set it to around 80% of the maximum rate observed. It can be tempting to limit the rate to very small values. On very healthy torrents, this will not adversely affect the download rate. However, when there are fewer peers you will generally get higher download rates by allowing the highest upload rate possible before saturating the link -- the (approx.) 80% sweet spot.

 

Ja osobne kdyz necham UP naplno to je nejakech 35kB tak mi Seznam nabiha 1min

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si někdo zapne omezování rychlosti přímo v DC klientovi, tak žádnej OP nikoho nevyhodí (ono to omezování je totiž provázáno, takže čím nižší up, tím adekvátně nižší down). Ale když je někdo ku*va a omezí jenom up, zatímco down běží v pohodě, tak by měl dostat ban permanently - stačí si představit, že to takhle budou dělat všichni. Pak se DC může rovnou zabalit :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...