Přejít na obsah

otřesný služby


Návštěvník fwefw

Doporučené příspěvky

Návštěvník fwefw

Zdar,

mám problém s rychlostí interenetu a popravdě asi půjdu k netboxu nebo jinam. Služby upc jsou odpad.

 

Minulý týden mi každý den večer vypadl internet až do rána a když se tam volalo, tak prý se na tom pracuje. Pak to vypadlo i přes den, tak se znovu volalo a přišel servisní technik, vzal modem s tím že to tam 'málo proudí' a je to prý starší model, 2 měsíce předtím jsem ho dostal jako nový. Teď jsem dostal prý novější model bílý a mám při službě internet 300 download 30mb (speedtest) a ping tak 60. Tak jsem tam znovu volal a poslal mě na tu samou stránku speedtest, samozřejmě výsledek stejný. Tak mi řekl, at to zapojím do jiné zdířky na modemu a výsledek rychlosti samozřejmě stejný. Tak jsem mu řekl at pošle technika a prý za 400 Kč, protože to prý muže být starším PC a siťovkou. S dřívějším modemem to šlo normálně. Tak jsem to měřil na mobilu wifi a rychlost down taky 30.

 

Od upc mám i kabel a všechny programy už xlet a aby týden celý večer nešel internet a pak modem jel takhle pomalu a chtěli 400 za návštěvu. Fakt k zblití služby, nic víc. :puker::puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ping 60ms máte kam? Můžete to vyzkoušet i na jiném počítači?

Můžete nám sem dát Váš výsledek ze speed testu ať víme, že nejsou chybné jednotky (MB/s a Mb/s je rozdíl)? Případně můžete stáhnout soubory z ftp://ftp.upc.cz/ a jakou rychlostí budete stahovat?

 

Když už chcete dělat příspěvek jako je tento, tak co říct trošku upřesnit model modemu? To je tak těžký říct se podívat a zjistit mam model Compal než říct bílý nejnovější :lol: Můžete nám sem dát z administrace výpis signálu?

 

Kdyby byla chyba ve Vašem zařízení (dejme tomu tu síťovku), tak je ten výjezd zpoplatněn, ale když chyba bude v signálu a nemáte tam rozbočovač, tak výjezd není zpoplatněn.

 

Máte utahnuté oba konce koaxiálního kabelu? Na mobilu připojujete se na 5 GHz WiFi a zkoušíte to měření?

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...