Přejít na obsah

Slovaci robia nabor do UPC CZ


Návštěvník upcman

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Tak dopodrobna jsem tržní řády jednotlivých měst nezkoumal, ale zběžným pohledem nebylo nikde daný, že se to vztahuje pouze na zákaz nabízet zboží a služby výhradně nefiremním zákazníkům. Jinak bych z těch firem ale nedělal vědu, pokud si někdo obchoďáka pozve (což může udělat i soukromá osoba), tak už se o podomní prodej nejedná a tudíž je to zcela legální. A že do firem obvykle taky neleze kde kdo na počkání, ale objedná se, bývá celkem běžný (resp. kdo se neobjedná a vleze tam jak do stáje, tak letí) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

YABAKA: vždy mě udivuješ, jak dokážeš ze své neznalosti něco vyvozovat.

 

Ale zpět k tématu, b2b je i obvolávání potencionálních zákázníků (právníckých osob či podnikatelů) a jejich následná návštěva, což je v pořádku i v okamžiku, kdy je ve městě zákaz nejen pro "osoby".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praha, Brno a Ostrava mají zákaz podomního prodeje, takže k čemu tam UPC shání obchoďáky, to je teda skutečně záhadou...

 

Tak vzhledem k tomu, že oni noví zaměstnanci mají být Slováci, dá se čekat, že budou dřepět na telefonu a obvolávat slovenské firmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě je naženou do nevyužívaných prostor v budovách v ČR a volat budou do Slovenska. K čemu jinému by je najímali? Těžko budou vzhledem k jazykové bariéře lanařit české klienty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
YABAKA: vždy mě udivuješ, jak dokážeš ze své neznalosti něco vyvozovat.

 

Ale zpět k tématu, b2b je i obvolávání potencionálních zákázníků (právníckých osob či podnikatelů) a jejich následná návštěva, což je v pořádku i v okamžiku, kdy je ve městě zákaz nejen pro "osoby".

Nevím co tě udivuje, přečti si tržní řády jednotlivých měst (ty totiž upravují i zákaz podomního prodeje) a najdi tam, že se to vztahuje výhradně na nefiremní klienty. Nenajdeš nic a jenom plkáš (nejspíš z té - tebou samým uvedené - neznalosti).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(2) Podomním prodejem se pro účely tohoto nařízení rozumí nabízení, prodej zboží

nebo služeb provozované formou pochůzky, kdy je bez předchozí objednávky

v bydlišti fyzické osoby nebo sídle či provozovně právnické osoby nabízeno,

prodáváno zboží nebo poskytovány služby.

 

Citace z nálezu Ústavního soudu k vyhlášce města Františkovy Lázně, viz:

 

http://www.usoud.cz/fileadmin/user_upload/Tiskova_mluvci/Publikovane_nalezy/Pl._US_57_13.pdf

 

Takže tímto uznávám, že má YABAKA pravdu.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začala se tvořit asi před čtvrt stoletím, kdy se rozpadl útvar zvaný Československo a od té doby se zvětšuje. Mohu ještě s něčím pomoci?

 

Chceš mi tvrdit, že Slovákům nerozumíš? Já jsem prožil za federace velkou část svého života, takže podle sebe posuzovat nemohu. Ale mám syna, který se narodil 5 let před rozpadem a dceru, která se narodila 1 rok po. Ani jeden nemá se Slovenštinou problém.

Jazykovou bariéru si představuji opravdu jinak.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...