Přejít na obsah

Set-top-box Karneval a jeho funkce


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Nezabýval jste se již někdo podrobněji funkcemi časovače u

STB dodávaného Karnevalem? V dodaném manuálu jsou tyto fukce popsány

dost zevrubně. Mám dojem,že časovač nepracuje správně.

Také by mě zajímalo, zdali má časovač též spínat DVD nebo VHS recordér, a zapojení

SCART zásuvky označené VCR..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Taky mi přijde, že funkce časovače zlobí. Už několikrát se mi stalo, že jsem si nahrával nějaký film a běhěm té doby se pravděpodobně STB sám vypnul a hned zapnul (naskočilo logo KARNEVAL...), tak nevím jestli to není na reklamaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
obsahuje ten STB i modulator signalu, aby sel naladit signal i na televizi pripojene pouze pres koax tak jako to maj videa ?

 

Myslím, že je naprosto zbytečné si pořizovat DVB-C příjem, pokud chci setbox potom k TV připojit přes RF modulátor... :D

Ale proti gustu žádný dišputát...!

Mimochodem, to by jste se ale divili, jak je toto napr. v USA bezne, takrka kazda bezna TV, ktera u nas ma samozrejme nejaky ten SCART, ci alespon CVBS vstup, tam ma jen ten antenni vstup RF IN, a tak je napr. bezne mit pripojen kabelovy STB (ale i napr. herni konzole) pres TV antenni vstup, dokonce tam takto pripojuji i DVD prehravace. Sveho casu jsem tomu nechtel ani verit ! :wink:

Upraveno uživatelem omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Taky mi přijde, že funkce časovače zlobí. Už několikrát se mi stalo, že jsem si nahrával nějaký film a běhěm té doby se pravděpodobně STB sám vypnul a hned zapnul (naskočilo logo KARNEVAL...), tak nevím jestli to není na reklamaci...

 

I mě ten timer chodí podivne, nejak jsem presne nepochopil jeho podstatu, obcas se zapne a vypne spravne - problem je ale ten, ze asi i pri vypnutem STB ma na vystupnim SCARTu pro video trvale nejaky signal, coz poplete muj HDD PVR, ktery prave umi automatizovane nahravat pri objeveni se video signalu na definovanem vstupu. Mohl bych tedy pro nahravani na HDD PVR pouzivat pouze timer v STB, bohuzel to ale nefunguje...

Takto musim bohuzel nastavovat timer v STB i v HDD PVR (Sony) :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

Ja sem to myslel tak ze v mistnosti kde mam ten stb bych to pripojil normalne pres scart a ten signal z anteny bych bral ve druhy mistnosti abych nemusel mit 2 STB kdyz jde jenom o HBO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že modulátor význam má. Sám jsem to viděl u satelitního přijímače i u Video/DVD kombi. Oba přijímače byly samozřejmě do "hlavní" televize zapojeny scartem, ale pokud někdo má malý bytový rozvod, tak si to může přisloučit do volných míst /neobsazených rozváděnými programy/ a sledovat tak program i na ostatních "vedlejších" přístrojích, příp. na PC.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Myslím, že modulátor význam má. Sám jsem to viděl u satelitního přijímače i u Video/DVD kombi. Oba přijímače byly samozřejmě do "hlavní" televize zapojeny scartem, ale pokud někdo má malý bytový rozvod, tak si to může přisloučit do volných míst /neobsazených rozváděnými programy/ a sledovat tak program i na ostatních "vedlejších" přístrojích, příp. na PC.

 

Aha, a jaký to prosím má význam, na několika dalších TV sledovat jedno a to samé ? :D

Myslel jsem, že výhoda více TV v bytě je hlavně v tom, že se každý může právě dívat na něco jiného.

Pro případ dalších TV v DVB-C systému je asi jednoduší, komfortnější, a hlavně kvalitnější si pronajmout další STB, néé ? Karneval to má mimoch. v nabídce (nebo měl, za depozit 500,-)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

ja to myslel tak ze kdyz se na tv kde je stb diva nekdo na neco jinyho, tak si tam na stb navolim hbo a to mi pobezi vedle v pokoji, zatim stejne nemam o nic jinyho v digitalni nabidce zajem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...