Přejít na obsah

Naladění led tv


Návštěvník gorila61

Doporučené příspěvky

Návštěvník gorila61

Ano díky, 147 programů a 48 rádií, stb mám s TV propojen Hdmi kabelem,input jsem již také s pomocí objevil acdomnivam se,že i nastavil,ale stále se nechytam,zřejmě někde něco prehlizim.

V době,kdy jsem měl starší typ stb a TV tak jsem přes staré klasické propojení nabídku Komfort+ chytal normál,zřejmě budu muset vyplaznout nějakou korunku a pozvat technika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to spíše viděl, že máte koaxiální kabel v TV místo stb a nemáte přepnuto na HDMI

A jak radí ostatní zkuste si to raději vyměnit za CA modul a nebudete muset platit za 500 Kč za to, že Vám to nejde nebo si pozvěte někoho, kdo se Vám na to mrkne za pivko/dvě.

 

//EDIT: gorila61 nám pošle fotky, jak to má zapojené zítra ráno ;-)

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si jist, zda to máte správně zapojené kvůli tomu, že kabely jsou různě zmotané a moc dlouhé :lol:

Vyndejte z televize bílý antenní kabel. Potřebujete mít pouze ten bílý kabel ze zásuvky od UPC zapojený v černé krabičce "Baby Kaon/HD Mediabox a nebo Vámi špatně označován jako Conax KCF" do "ant in"

Je to popsané i v návodu, které UPC k tomu dodává..Pro přístup do videotéky MyPrime potřebujete ethernetový kabel z modemu. (Ten tam nevidím, budeme řešit potom).

 

Takže v set-top-boxu budete mít zapojený: zdrojový kabel ten černý a v zásuvce |HDMI kabel (máte) |bílé kabely nemáte, takže stačí jen do ANT IN dát ten bílý kabel ze zásuvky od UPC

V televizi: zdrojový kabel (máte) | dejte pryč ten antenní kabel | HDMI máte.

 

Na televizi nastavíte přes DO (dálkový ovladač) vstup na HDMI. Zapnete HD Mediabox, záleží v jakém režimu je to nastavené může to trvat 1-2minuty.

 

Dejte nám vědět, jak s tím pokročíte. Pokud Vám to opět nepůjde, posílejte fotky. Ať si rozumíme a je to přesnější.

Po vyřešení můžete taky poslat nějaké korunky na provoz fóra tomusovi. :wink:

 

 

-------------

Prvně, než tohle budete řešit musíte vyřešit, zda Vám to zapojení funguje:

Ethernet kabel RJ45 Vám vede z modemu/z routeru a ten zapojíte přímo do stb a můžete také do TV kvůli smart funkcím případně na WiFi, ale při DLNA/streamování obrazu se Vám to může sekat.

Druhá věc:

Určitě doma ocení, že si můžou zastavovat nahrávat pořady. Bude nutné zakoupit externí USB disk případně USB flash, není moc doporučována.

 

-------------

Pokud nebudete mít zájem o MyPrime a ovšem také Vám bude vadit, že máte dva ovladače k televizi, tak si zavoláte do UPC, že máte zájem o CA modul, který vložíte do TV a bílý kabel ze zásuvky UPC dáte přímo do TV.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...