Přejít na obsah

Karneval začíná nabízet telefonní služby


Návštěvník dmnc

Doporučené příspěvky

Ten paušál beru jako nutné zlo, kdyby totiž nebyl, tak bych si mohl na modemu nastavit Voip operátora, kterého chci. Takže by mě pak Karneval vlastně zaplatil VoIP zařízení ze svého. Na druhou stranu, tak raděj zůstávám se službou VoIP u jiných operátorů.

 

Tato služba se stala vhodnou jen pro ty co chtějí telefonovat a nechtějí zároveň internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jste se spletl ne ? u "telefon mini" od CTzadne volne minuty nemate !! pouze pausal 199,-Kc a minuta ve spicce 3,17 a mimo spicku 1,50 Kc s DPH .A ted porovnejte domacnost co ma doma Karneval a zvazuji zda prejit na VoIP nebo zustat u CT kdyz u Karnevalu stoji pausal 98,- kdyz maji kabelovku nebo kdyz maji pouze internet 149,- Kc : 1,99Kc ve spicce a 0,50Kc mimo spicku.U Karnevalu je VoIP spise prezentovana (zatim) jako pridavna sluzba a svoji cenou je niz nez jakykoliv balicek od CT dokonce v pripade kdyz si zridite kabelovku pouze pro telefon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem si udelal v excelu porovnavaci tabulku pro vypocet provolane castky u ruznych tarifu operatoru, nyni jsem do ni pridal i Karneval.

Takze jestli si nekdo chcete spocitat kolik provolate tak si ji muzete stahnout zde:

http://www.karnevalzone.cz/download/telefon.xls

Staci vyplnit pole "Počet provolaných minut" a hned orientacne vydite kolik u koho zaplatite.

Jestli si s tim chce nekdo pohrat a pridat tam dalsi operatory, tak nejsem proti.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem použil tomusovu tabulku z excelu

mám od telecomu telefon standart + balíček pevná 100, to je 100 minut "zdarma" kdykoli.

Platím paušál 375 Kč + to co provolám nad 100 minut a na mobil.

Naklapal jsem si tam hovory za minulý měsíc a výsledek:

Telecom 624 Kč

Karneval bych platil 435.

Úspora necelých 200 je málo. Na to, že telecom mi nechcíp za ty roky ani jednou, ale net od Karnevalu má krátkodobé výpadky často a s telefonem to bude jistě to samé.

Navíc bych chtěl svoje číslo ponechat a to je investice min. 2000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak copak v Kralupech jsou kratkodobe vypadky Internetu nebo snad pripojeni ? Mel jsem za pul roku 4 vypadky ale nakonec jsem zjistil,ze je to kabelem,ktery vedl ze strechy panelaku az ke mne do 4 poschodi.Modem nekdy ukazoval,ze se nemuze pripojit do centra ,vubec nemel nosnou proste nic.Kabel mel cas od casu velkej utlum.Nechal jsem si vymenit kabel za jiny typ a mam pokoj.Aspon v Praze 9 je stabilnejsi Inet pres Karneval nez pres ADSL.V zamestani zapojuji ADSL zakaznikum a muzu ric ,ze je to hruza .Pevna IP behem 2 az 3 mesicu vypadne tim zpusobem ,ze tracert ukazuje smerovani nekam do Nemec .Vypadky jsou tak 4 denne ale uzivatel nic nepozna ,protoze modem ma automaticky reconnect pri vypadku do 1.5s . Takze musim zaklepat na drevo Karneval na Praze 9 je hodne hodne stabilni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...