Přejít na obsah

Modem se přepíná z 1Gb/s na 100Mb/s


Návštěvník Caliber.50

Doporučené příspěvky

Návštěvník Caliber.50

Po zvednutí tychlosti na 100Mb teď pozoruji u modemu (CISCO EPC 3212) že se přepíná z 1Gb/s na 100Mb/s. Kontrolka začne blikat oranžově a i ve správci připojení mám pouze 100Mb/s. Vypozoroval jsem že pokud hejbnu kabelem kousek od modemu tak přestane kontrolka chvilku blikat a v některém případě opět začne ale už oranžově. Někdy pomůže když kabel vyndám a zandám a opět se chytne a bliká v 1Gb/s módu tedy zeleně. I ve správci připojení vidím 1Gb/s. Zajímavé je že když hejbám kabelem při oranžové kontrlolce tak drží spojení. Vypadává pouze při zelené. Kabel od modemu k PC má asi 15m a je zakončen datovou zásuvkou. Bohužel kabel vyměnit nemůžu, ptž je zasekanej ve zdi... Myslím si že chyba je buď v modemu a nebo kabelu. Jaký máte na to názor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V

Uštípnout a nacvaknout nový konektor, ale hlavně vybrat ten správný. Dělají se různé typy, pro laněné vodiče, pro drátové vodiče a univerzální. Když se vezme ten nesprávný, výsledkem můžou být právě takovéhle výpadky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník koubek10

Ahoj mám ten stejný problém místo 200Mb/s mám 100Mb/s , windows 8 mi hlasí 100mb/s místo 1Gb/s s kabelem se nic nedělál a nastavením taky ne.

problém mám od večera 25.2

Co s tím mám dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...