August 4, 200619 yr co je konkurencni forum? kdyz budes mit hw modul conax - kdo ti to sparuje s kartou?...nebo uz je conax 7 rozlousklej?
August 4, 200619 yr Tak to odskoušej a dej vědět. Myslím si ale, že to na 100% nepůjde. Co to bylo za forum dej odkaz
August 4, 200619 yr mirage7: STB je s kartou svázáno, takže bohužel. Člověk z konkurenčního fora asi nemá žádnou páru o principu authentizace u Karnevalu. PS: O "průstřelu" Conax 7 bych se nebál. Starší verze snad byla prolousknutá, Karneval má však vše ošetřené jak technicky, tak i papírově. Viz. např. mechanismus zpárovaní, atd Na jakémkoliv ostatním DVB-C příjmači, kromě Handanu v podání Karnevalu, lze chytat pouze televizní kanály a rozhlasové stanice, jež nejsou kódovány.
August 4, 200619 yr http://www.tvfreak.cz/modules.php?name= ... sc&start=0 Uzivatel luccs: Nemyslim, ze by byla jakkoliv parovana. Phoenix nevyzkousim-nemam k dispozici. Kazdopadne to nejede s kazdym Conax dekoderem ; CAM Dragon / T-Rex Twin - funkcni bez problemu CAM Reality 4+ - nespolehlive a ze scrambled channels pouze Nova a to jeste jak kdy,zablokuje to obcas i free kanaly,takze nedoporucuju ... TechniSat MultiCrypt 1 (Cryptoworks, Conax) - zkusim pristi tyden
August 4, 200619 yr zvlastni...kazdopadne o tom pise jen uzivatel luccs a nikdo jinej....fakt by zajimalo jestli nekeca...
August 4, 200619 yr >kazdopadne o tom pise jen uzivatel luccs a nikdo jinej Spis jde o to, ze ne kazdy si poridi HW za cca 6500 Kc jen proto, aby to doma vyzkousel (zvlast, kdyz Karneval tvrdi, ze to nefunguje)
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.