Přejít na obsah

DVB-C a počítač


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník mirage7

to Tomáš> Ja na kartu Skystar2 pochopitelne chytam DVB-S (nikdy jsem netvrdil opak). Obe karty maji stejny HW (a pouzivaji dokonce i stejne ovladace a obsluzny SW), takze pokud se u jedne karty da obejit nepritomnost dekodovaciho modulu univerzalni cteckou, tak by to melo jit pochopitelne i u druhe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Tomáš> Ja na kartu Skystar2 pochopitelne chytam DVB-S (nikdy jsem netvrdil opak). Obe karty maji stejny HW (a pouzivaji dokonce i stejne ovladace a obsluzny SW), takze pokud se u jedne karty da obejit nepritomnost dekodovaciho modulu univerzalni cteckou, tak by to melo jit pochopitelne i u druhe.

 

Jo dobre, ja se podivam na netu, jestli nekdo nema zkusenosti, jak zprovoznit kartu TechniSat Cablestar 2 na Karnevalu. Diky :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jo dobre, ja se podivam na netu, jestli nekdo nema zkusenosti, jak zprovoznit kartu TechniSat Cablestar 2 na Karnevalu. Diky :wink:

 

Tak to by mě zajímalo celkem kam se chceš podívat :-)

 

Jinak mám se skystárem2 stejné zkušenosti. S modulem Phoenix to kartu Conax dekoduje, ale riskovat a kupovat cablestar2, abych pak zjistil, že se nečapu kvůli tomu, že nevím s čím je originální karta svázaná se zařízením STB se mi nechce.

 

Tak že pokuď je to svázané s PID (např. 0x0000) , nebo podle mac (např ff-ff-ff-ff-ff-ff) Tak to se dá na cablestar2 nastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svázání karty a STB spočívá v kryptování komunikace mezi kartou a STB za pomoci speciálního kódu, který se odvíjí nejspíše od čísla karty a čísla CONAXu v STB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jo dobre, ja se podivam na netu, jestli nekdo nema zkusenosti, jak zprovoznit kartu TechniSat Cablestar 2 na Karnevalu. Diky :wink:

 

Tak to by mě zajímalo celkem kam se chceš podívat :-)

 

Jinak mám se skystárem2 stejné zkušenosti. S modulem Phoenix to kartu Conax dekoduje, ale riskovat a kupovat cablestar2, abych pak zjistil, že se nečapu kvůli tomu, že nevím s čím je originální karta svázaná se zařízením STB se mi nechce.

 

Tak že pokuď je to svázané s PID (např. 0x0000) , nebo podle mac (např ff-ff-ff-ff-ff-ff) Tak to se dá na cablestar2 nastavit.

 

Nekdo tady psal, ze by to mohlo jit, tak jsem se chtel podivat jak by se to resilo. Uz je to stejne jedno. K televizni karte WinFast TV2000 XP Expert jsem dostal i kabel se 3 Cinch, takze si koupim jeste kabel s redukci 3 Cinch na SCART a budu mit pujceny STB od Karnevalu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Pro DVB-C těch karet zase tak moc na trhu není. Dle autora sw pro karty (mj) Technisat není možno k PCI DVB-C Cablestar 2 připojit CAM modul nebo jinou čtečku karet. O příjmu DVB-C je pro laika vůbec málo dostupných informací.

 

Podívej se sem :

http://www.dvbshop.net/index.php/cat/c14_DVB-C.html

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
Návštěvník mirage7

Tak podle konkurencniho fora vubec neni pravda, ze je karta svazana s prijimacem, ale lze ji pouzivat i s PCI kartou Twinhan 2033/CI + HW dekodovacim modulem Conax. Takze teoreticky by to melo jit i s levnejsi kartou Technisat CableStar, pluginem pro emulaci Conaxu a univerzalni cteckou karet Phoenix :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...