Přejít na obsah

Kdy dojde ke zrychlení připojení?


Návštěvník Arcane

Doporučené příspěvky

Návštěvník Arcane

Ke 23.1 nám mělo dojít ke zrychlení internetu ze 120Mbit na 240Mbit. V zákaznickém centru už je cena zvedlá, je tam napsáno, že mám novou rychlost apod., ale když si otestuje rychlost na speedtest.net, tak stále dosahuji max 80-90Mbit jako jsem měl doposud na 120. Kdy tedy mohu očekávat ono zrychlení? Restart modemu jsem zkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

nemáš čirou náhodou jen 100mbit síťovku? :-D a jestli máš wifi, tak je to kapitola sama pro sebe.

A jinak reset modemu samozřejmě pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Arcane

Takhle to bylo vždy, tak těžko říct. Každopádně všiml jsem si, že upload mám na 20Mbit, což by už zase odpovídalo té vyšší rychlosti ne? Mám za to, že upload jsem měl okolo 10Mbit. Takže jsem docela zmatený, proč mi speedtest naměřuje stále 90Mbit.

 

zkoušel jsem i vyřadit router a připojit se přímo na modem. Výsledek stále stejný (krom teda mírného zrychlení na 95Mbit v testu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Arcane

Měl jsem to nastavené na Auto negotiation, takže by to mělo volit automaticky. Nicméně po přepnutí na 1Gb full duplex nedošlo k žádné změně v rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...